واکنش جمهوریخواهان به کپی برداری نطق میشل اوباما توسط همسر ترامپ

واکنش جمهوریخواهان به کپی برداری نطق میشل اوباما توسط همسر ترامپ
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کپی برداری از متن سخنرانی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری کنونی آمریکا توسط ملانیا ترامپ، همسر نامزد جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری با واکنش های زیادی روبرو شده…

آگهی

کپی برداری از متن سخنرانی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری کنونی آمریکا توسط ملانیا ترامپ، همسر نامزد جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری با واکنش های زیادی روبرو شده است. هواداران دونالد ترامپ می گویند این یک اشتباه سهوی است.

آنتیا مک براد، رئیس دفتر لورا بوش، همسر رئیس جمهور سابق آمریکا در این باره می گوید: «چنین اتفاقی وقتی می افتد که هیچ زیرساختی وجود نداشته باشد و هیچ کس کنترل های دقیق و نهایی را برای یک نطق بزرگ انجام ندهد. شرط می بندم که این یک اشتباه بوده که هرگز دوباره آن را تکرار نخواهند کرد.»

میشل اوباما این سخنرانی را در سال ۲۰۰۸ و در کارزار انتخاباتی دور اول همسرش ایراد کرده بود. ملانیا ترامپ در مورد نطق خود گفته که خود وی متن آن را با کمی کمک نوشته است.

یکی از نمایندگان حاضر در گردهمایی جمهوریخواهان معتقد است که سروصداهای زیادی برای یک موضوع بی اهمیت برپا شده و همین امر موجب منحرف شدن توجه از مسائل اصلی می شود.

یکی دیگر از حاضران در گردهمایی جمهوریخواهان می گوید:« فکر می کنم بهترین راه برای حل چنین اشتباهاتی این است که خیلی زود واقعیت را بگوییم.»

نمایندۀ دیگری با توصیه به تیم تبلیغاتی دونالد ترامپ برای حل این مشکل می گوید: «این مساله یک اشتباه غیرحرفه ایست. یکسال بیشتر نیست که کارزار دونالد ترامپ آغاز شده و اولین بار است که این افراد وارد یک زندگی حرفه ای سیاسی در چنین سطحی شده اند.»

خبرنگار یورونیوز از کلیولند می گوید: «از قضا تیم دونالد ترامپ علیرغم نفرت خود، این نطق را از میشل اوباما قرض گرفته است و نه به عنوان مثلا از آن رامنی، همسر نامزد قبلی جمهوریخواهان که از اوباما شکست خورد. شاید آنها به خودشان گفته اند اگر مثل اوباماها رفتار کنیم حتما برنده می شویم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا محکومیت احتمالی ترامپ در دادگاه می‌تواند مانع از بازگشت او به کاخ سفید شود؟

جایزه ۱.۶ میلیارد دلاری «مگا میلیونز»؛ برنده ناشناس در فلوریدا پس از ۷ هفته پا پیش گذاشت

افزایش احتمال تعطیلی دولت آمریکا؛ چه کسانی آسیب می‌بینند؟