Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

واکنش جمهوریخواهان به کپی برداری نطق میشل اوباما توسط همسر ترامپ

واکنش جمهوریخواهان به کپی برداری نطق میشل اوباما توسط همسر ترامپ
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کپی برداری از متن سخنرانی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری کنونی آمریکا توسط ملانیا ترامپ، همسر نامزد جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری با واکنش های زیادی روبرو شده…

آگهی

کپی برداری از متن سخنرانی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری کنونی آمریکا توسط ملانیا ترامپ، همسر نامزد جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری با واکنش های زیادی روبرو شده است. هواداران دونالد ترامپ می گویند این یک اشتباه سهوی است.

آنتیا مک براد، رئیس دفتر لورا بوش، همسر رئیس جمهور سابق آمریکا در این باره می گوید: «چنین اتفاقی وقتی می افتد که هیچ زیرساختی وجود نداشته باشد و هیچ کس کنترل های دقیق و نهایی را برای یک نطق بزرگ انجام ندهد. شرط می بندم که این یک اشتباه بوده که هرگز دوباره آن را تکرار نخواهند کرد.»

میشل اوباما این سخنرانی را در سال ۲۰۰۸ و در کارزار انتخاباتی دور اول همسرش ایراد کرده بود. ملانیا ترامپ در مورد نطق خود گفته که خود وی متن آن را با کمی کمک نوشته است.

Melania Trump's speech was run through a plagiarism checker https://t.co/4QEcFUEHKM

— Mashable (@mashable) 20 juillet 2016

یکی از نمایندگان حاضر در گردهمایی جمهوریخواهان معتقد است که سروصداهای زیادی برای یک موضوع بی اهمیت برپا شده و همین امر موجب منحرف شدن توجه از مسائل اصلی می شود.

یکی دیگر از حاضران در گردهمایی جمهوریخواهان می گوید:« فکر می کنم بهترین راه برای حل چنین اشتباهاتی این است که خیلی زود واقعیت را بگوییم.»

Melania Trump, le plagiat et l’art de s’excuser https://t.co/VtWxA3qBGYpic.twitter.com/petbIYgJkr

— Courrier inter (@courrierinter) 19 juillet 2016

نمایندۀ دیگری با توصیه به تیم تبلیغاتی دونالد ترامپ برای حل این مشکل می گوید: «این مساله یک اشتباه غیرحرفه ایست. یکسال بیشتر نیست که کارزار دونالد ترامپ آغاز شده و اولین بار است که این افراد وارد یک زندگی حرفه ای سیاسی در چنین سطحی شده اند.»

خبرنگار یورونیوز از کلیولند می گوید: «از قضا تیم دونالد ترامپ علیرغم نفرت خود، این نطق را از میشل اوباما قرض گرفته است و نه به عنوان مثلا از آن رامنی، همسر نامزد قبلی جمهوریخواهان که از اوباما شکست خورد. شاید آنها به خودشان گفته اند اگر مثل اوباماها رفتار کنیم حتما برنده می شویم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جو بایدن از رقابت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کنار کشید

پلیس آمریکا: توماس کروکس قبل از شلیک به ترامپ با گوشی خود «پورن» جستجو کرده بود

مقامات ارشد ایالات متحده: ایران در حال پیشبرد یک جنبه کلیدی ساخت بمب هسته‌ای است