Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

خشم خانواده های قربانیان حادثه مرگبار نیس از کندی روند شناسایی هویت اجساد

خشم خانواده های قربانیان حادثه مرگبار نیس از کندی روند شناسایی هویت اجساد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کندی روند شناسایی هویت اجساد کشته شدگان حادثه مرگبار نیس خشم و تشویش خانواده و نزدیکان قربانیان را دوچندان کرده است.

آگهی

کندی روند شناسایی هویت اجساد کشته شدگان حادثه مرگبار نیس خشم و تشویش خانواده و نزدیکان قربانیان را دوچندان کرده است. تا روز یکشنبه هویت تنها ۳۵ تن از جان باختگان این حادثه رسما شناسایی شده اند.

زنی که نوه شش ساله اش را در این حادثه از دست داده از روند تشخیص هویت و اطلاع رسانی مقام های مسئول ناراضی است و می گوید: «کار سختی نیست. عکس های آنها موجود است. عکس آنها و نامشان را به دیوار بزنید. مشخصات پیچیده ای ندارند. حتی یک بچه شش ساله هم می تواند این کار را بکند.»

این حادثه ای روز پنجشنبه، همزمان با جشن روز ملی فرانسه رخ داد، زمانی که یک کامیون شماری زیادی از جمعیت را زیر گرفت و در جریان آن دست کم ۸۴ نفر کشته و ۲۲۰ نفر زخمی شدند. ۸۵ تن از آنها همچنان در بیمارستان بستری هستند و حال دست کم ۱۸ تن وخیم گزارش شده است.

پدری که خبر مرگ کودک چهارساله اش در جریان این حادثه را دریافت کرده نمی تواند آن را باور کند و ضجه زنان به خود می پیچید. تصویر کیلیان، پسر او که در بیمارستان جان باخته بر صفحه نخست روزنامه های نیس که بطور ویژه به این حادثه پرداخته، نقش بسته است.

همزمان کاتولیک ها یکشنبه شب در کلیسای جامع نوتردام پاریس به جان باختگان این حادثه ادای احترام کردند و برای سلامتی مصدومان آن نیز دعا خواندند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازداشت دو تن دیگر در ارتباط با حمله نیس

زن خالق «بوسه عاشقانه پاریس» در ۹۳ سالگی و در تنهایی درگذشت

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند