پرتغال ولز را شکست داد؛ رونالدو پیروز جدال دو ستاره مادرید

پرتغال ولز را شکست داد؛ رونالدو پیروز جدال دو ستاره مادرید
نگارش از Euronews

پرتغال۲ولز صفر پرتغال با شکست ولز موفق شد اولین پای فینال جام ملتهای اروپا باشد.

پرتغال۲ولز صفر

پرتغال با شکست ولز موفق شد اولین پای فینال جام ملتهای اروپا باشد. سلسائو موفق شد پس از سال ۲۰۰۴ به دومین فینال اروپایی اش برسد. نگاهی به بازی می اندازیم.

در این بازی که به داوری اریکسون قضاوت می شد رونالدو برنده جدال دو ستاره رئال مادرید شد. کریستیانو رونالدو موفق شد سومین گل و نهمین گلش در مجموع بازیهای اروپایی پرتغال را به ثمر برساند.

گل اول با ضربه زیبای سر رونالدو پس از یک کرنر بدست آمد سه دقیقه بعد در ۵۳ دقیقه بازی، نانی موفق شد روی شوت رونالدو تاثیر بگذارد و گل دوم را برای پرتغال به ثمر رساند تا شگفتیهای تیم ملی ولز که برای اولین بار در جام ملتهای اروپا حاضر می شود به پایان برسد و یاران گرت بیلز پس از جامی افتخارآمیز راهی جزیره شوند.

کریستیانو رونالدو سرگروه پرتغال در این بازی ستاره میدان شد.
h3>The day in photos
a data-flickr-embed=“true” href=“https://www.flickr.com/photos/euronews/albums/72157670701680025” title=“EURO2016 SEMI-FINALPORTUGALWALES”>EURO2016 SEMI-FINAL PORTUGAL WALES

آلمان و فرانسه دومین بازی نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد. این بازی در استادیوم المپیک مارسی برگزار خواهد شد. بسیاری معتقدند که این بازی یک فینال واقعی است با هم نگاهی به ترتیب آماده سازی دو تیم می اندازیم.

بازی بین آلمان و فرانسه با وجود امتیاز میزبانی برای فرانسه بسیار حساس و خطرناک است. آلمان گربه سیاه فرانسوی هاست و این کشور در ۵۰ سال اخیر هربار در مقابل آلمان در جامهای مهم بازی کرده، شکست خورده است. اما روی کاغذ می توان گفت که فرانسویها شانس صعود به بازی نهایی را دارند. تکیه اصلی آنها به مهاجمان سرشناسی چون گریزمن و دیمیتری پایت است.

آلمان ها قهرمان جهان هستند و یکی از درخشان ترین نتایج را در پنج بازی قبلی خود در یورو بدست آورده اند.

مطالب مرتبط