Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

صعود آلمان به لطف ضربات پنالتی

صعود آلمان به لطف ضربات پنالتی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیمهای ایتالیا و آلمان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای اروپا شنبه شب رو در روی هم قرار گرفتند تا فینال زودهنگام یورو ۲۰۱۶ در استادیوم بوردو رقم بخورد.

آگهی

تیمهای ایتالیا و آلمان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای اروپا شنبه شب رو در روی هم قرار گرفتند تا فینال زودهنگام یورو ۲۰۱۶ در استادیوم بوردو رقم بخورد.

جدال تقریبا برابر شاگردان آنتونیو کونته و یوآخیم لو در نیمه اول گلی در برنداشت.

طلسم دروازه لاجوردی پوشان بالاخره در دقیقه ۶۵ شکسته شد و مسعود اوزیل دروازه بوفون را باز کرد.

با خطای هند ژرومه بواتنگ در محوطه جریمه، بونووچی پشت ضربه قرار گرفت و مانوئل نوئر را در دقیقه ۷۸ تسلیم کرد تا همه چیز برابر شود.

Boateng best middle blocker pic.twitter.com/nQ5IPgSYf4

— Rossella (@rox_pl) July 2, 2016

“Who cares about football, I wanna be a Ballerina.”

-Boateng pic.twitter.com/GC3U2zCQnu

— Gabryela (@gabryBoschetto) July 2, 2016

pic.twitter.com/DkKLKczyeP

— Sellvio Berlu$coni (@Pure_Milanista) July 2, 2016

بازی در پایان نود دقیقه و دو وقت اضافی ۱۵ دقیقه ای با تساوی ۱ بر۱ خاتمه یافت تا تکلیف پیروز میدان را ضربات پنالتی مشخص کند.

در پایان ماراتن پنالتی ها این شاگردان یواخیم لو بودند که بعد از ۹ ضربه پنالتی و به لطف درخشش مانوئل نویر جواز حضور در نیمه نهایی را بدست آوردند.

نکته های جالب این بازی

- این برای نخستین بار بود که بونووچی در جریان یک بازی ملی پشت ضربه پنالتی قرار می گرفت. او از نخستین آزمایش خود سربلند بیرون آمد.

آلبوم عکس

EURO 2016 DAY 21 - quarter final - Germany vs. Italyپیش درآمدی به دیدار فرانسه و ایسلند

یکشنبه شب با دیدار تیمهای فرانسه و ایسلند تکلیف هر چهار تیم حاضر در نیمه نهایی مشخص شود. آیا فرانسه میزبان صعود می کند یا بار دیگر این ایسلندی ها هستند که شگفتی ساز می شوند؟

فرانسه میزبان در حالی به مصاف «وایکینگ» های ایسلندی می رود که از نظر روانی بشدت تحت فشار است. باخت در برابر ایسلند آنهم در خانه، کابوسی است که می تواند رویای میزبان را خیلی زود نقش بر آب کند.

البته شاگردان دیدیه دشان تاکنون به ایسلند نباخته اند. باید دید مثلث پایت-ژیرو-گریزمان در غیاب رمی و کانته محروم می توانند راه فرانسوی ها را برای رسیدن به این جام هموار کنند یا سرنوشت دیگری در انتظار«خروسها» است.

در مقابل به نظر می رسد مربی ایسلند همانند پنج بازی قبلی، به ترکیب اصلی تیمش دست نزند. آنها که انگلیس روی هاجسون را در یک هشتم حذف کرده اند با روحیه ای مضاعف می آیند تا شگفتیشان در این جام را تکمیل کنند. زیگتورسون، بارناسون و گانراسون که تاکنون در هیچ تورنومنت بزرگی شرکت نکرده بودند حالا به هر قیمتی می خواهند مزه «ماندن» را تجربه کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طلسم شکست آلمان از ایتالیا شکسته شد

یورو ۲۰۲۴؛ پرتغال و ترکیه هم با پیروزی استارت زدند

یورو ۲۰۲۴؛ فرانسه به سختی از سد اتریش گذشت؛ شکست بلژیک مقابل اسلواکی و برتری رومانی برابر اوکراین