Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آخرین تلاش بوریس جانسون، شهردار سابق لندن قبل از همه پرسی

آخرین تلاش بوریس جانسون، شهردار سابق لندن قبل از همه پرسی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بوریس جانسون، شهردار سابق لندن و نمایندۀ پارلمان روز چهارشنبه تمامی امکانات موجود حمل و نقل را به کار گرفت تا از آخرین ساعات باقیمانده برای تبلیغ کارزار خروج از اتحادیۀ اروپا بهره…

آگهی

بوریس جانسون، شهردار سابق لندن و نمایندۀ پارلمان روز چهارشنبه تمامی امکانات موجود حمل و نقل را به کار گرفت تا از آخرین ساعات باقیمانده برای تبلیغ کارزار خروج از اتحادیۀ اروپا بهره ببرد. او با استفاده از هلیکوپتر و هواپیما از شهری به شهر دیگری رفت تا بریتانیایی های بیشتری را با خود همراه کند.

شهردار سابق لندن در شهر سلبی در میان مخالفان ماندن در این اتحادیه گفت: «چه کسی مقامات اتحادیۀ اروپا را انتخاب کرده است؟ هیچ کس در این جمع به آنها رای نداده است. آیا ما می خواهیم توسط یک ایالت فدرالی مثل این اتحادیه مکیده شویم؟ البته که نمی خواهیم.» بوریس جانسون پس از ترک سلبی، در جمع هواداران برکسیت در شهر دارلینگتون گفت: «این تنها شانس ماست و شما این کار را انجام خواهید داد.»

نمایندۀ حزب محافظه کار که گفته می شود رقیب دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا برای رهبری این حزب است، از لندن تا دارلینگتون سفر کرده تا به شهروندان بریتانیا بگوید که باید با خروج از این اتحادیه کنترل سرنوشت خود را به دست بگیرند.

مایکل گوو، وزیر دادگستری بریتانیا نیز که در کارزار ترک اتحادیۀ اروپا فعالیت می کند، با اشاره به اینکه این همه پرسی آخرین شانس مردم بریتانیاست، گفت: «بالاخره مردم فردا شانس پس گرفتن کنترل دموکراسی ما را به دست خواهند آورد و من فکر می کنم این یک دلیل بسیار بسیار قوی است که اینجا هم در میان مردم پورتموث طنین انداخته است.» وی روز سه شنبه تبلیغات طرفداراران ادامۀ حضور بریتانیا در اتحادیۀ اروپا را به تبلیغات « نازی های دهه ۳۰» تشبیه کرده بود.

هواداران ترک اتحادیۀ اروپا می گویند با خروج از این اتحادیه کشورشان را از هجوم پناهجویان نجات خواهند داد و استقلال اقتصادی بریتانیا را نیز به دست خواهند آورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تاثیر «به رسمیت شناختن فلسطین» در نرخ مشارکت شهروندان اسلوونی در انتخابات پارلمان اروپا

پیشنهاد کمیسیون اروپا: محدودیت رفت و آمد پس از برکسیت برای جوانان «لغو شود»

نتایج تحقیقات تازه در بریتانیا: کارگران مهاجر پس از برکسیت با خطر برده‌داری مدرن و استثمار مواجه‌اند