Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

آخرین تلاش رهبران حامی خروج بریتانیا از اتحادیه برای جلب آراء بیشتر

آخرین تلاش رهبران حامی خروج بریتانیا از اتحادیه برای جلب آراء بیشتر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رهبران کمپین خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، یک روز قبل از برگزاری همه پرسی تاریخی آخرین تلاش ها را برای جلب آراء بیشتر انجام دادند.

آگهی

رهبران کمپین خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، یک روز قبل از برگزاری همه پرسی تاریخی آخرین تلاش ها را برای جلب آراء بیشتر انجام دادند.

بوریس جانسون، شهردار سابق لندن و از چهره های سرشناس حزب محافظه کار روز چهارشنبه در جریان دیداری از بازار ماهی فروشان بلینگزگیت در جنوب شرق لندن از هموطنانش خواست تا در همه پرسی فردا به خروج از اتحادیه اروپا رای بدهند. او گفت: «این آخرین بخت ما برای خروج از اتحادیه اروپا و پس گرفتن کنترل کشور است. اگر ما فردا به خروج از این اتحادیه رای ندهیم گویی در صندوق عقب خودرویی گیر افتاده ایم که به مقصد نامعلومی در حرکت است. راستش را بخواهید این خودرو با راننده ای که انگلیسی را هم خیلی خوب بلد نیست به جایی می رود که ما نمی خواهیم.»

This morning BorisJohnson</a> paid a visit to Billingsgate Fish Market - strong support for <a href="https://twitter.com/hashtag/VoteLeave?src=hash">#VoteLeave</a>! <a href="https://twitter.com/hashtag/ProjectHope?src=hash">#ProjectHope</a> <a href="https://t.co/pPfVTpXqma">pic.twitter.com/pPfVTpXqma</a></p>&mdash; Vote Leave (vote_leave) June 22, 2016

نایجل فاراژ، رهبر «حزب استقلال پادشاهی متحد» (یوکیپ) که چهره ای راستگرا و منتقد اتحادیه اروپاست هم در آخرین روز این مبارزات با در دست داشتن یک گذرنامه بریتانیایی گفت: « ادعا بر سر پروژه اروپایی را متوقف کنید. آنها یک سرود و یک ساختمان دارند و به تازگی دارای پلیس شده اند. البته آنها پرچمی هم دارند. فردا وقتی مردم رای می دهند باید تصمیم بگیرند زیر کدام پرچم بروند. من از شما می خواهم که زیر پرچم و گذرنامه بریتانیا زندگی کنیم.»

This is one vote that can really change things. Vote for your country. Vote to Leave EU.https://t.co/GNiAvBYBL8

— Nigel Farage (@Nigel_Farage) June 22, 2016

با پایان گرفتن کارزار موافقان و مخالفان ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا، این رای دهندگان بریتانیایی هستند که روز پنجشنبه ۲۳ ژوئن (سوم تیرماه) درباره پرچم و آینده کشورشان در اتحادیه اروپا تصمیم می گیرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تاثیر برکسیت بر صنعت شراب پورتو و صادرات به بریتانیا

برکسیت؛ ژان کلود یونکر می گوید مذاکرات مجدد با بریتانیا در کار نخواهد بود

نتایج تحقیقات تازه در بریتانیا: کارگران مهاجر پس از برکسیت با خطر برده‌داری مدرن و استثمار مواجه‌اند