تصمیم به برگزاری مسابقات گلف در مکزیک به جای آمریکا ترامپ را خشمگین کرد

تصمیم به برگزاری مسابقات گلف در مکزیک به جای آمریکا ترامپ را خشمگین کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تصمیم مسئولان تورنمت گلف پی جی ای به برگزاری مسابقات گلف در مکزیک به جای آمریکا و در زمین گلف متعلق به دونالد ترامپ، خشم و انتقاد این نامزد ثروتمند جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در پ

آگهی

تصمیم مسئولان تورنمت گلف پی جی ای به برگزاری مسابقات گلف در مکزیک به جای آمریکا و در زمین گلف متعلق به دونالد ترامپ، خشم و انتقاد این نامزد ثروتمند جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در پی داشت.

آقای ترامپ گفت: «تورنمت پی جی ای، مسابقات قهرمانی گلف جهان را به جای میامی، جایی که مردمانش پراحساس و پرشورند در مکزیکوسیتی برگزار می کنند. کار خوبی نکرده اند، اما اشکالی ندارد. حل و فصلش خواهیم کرد. در انتخابات ریاست جمهوری به دونالد ترامپ رای دهید، اگر رئیس جمهور شوم، مسائلی از این دست تکرار نخواهد شد.»

دونالد ترامپ همچنین می گوید که پی جی ای سود خود را به بهای از دست رفتن شغل هزاران آمریکایی ترجیح داده است.

تیموتی فینچم، از مسئولان برگزار کننده تورنمت گلف پی جی ای، می گوید نمایه و مشخصات فردی و فکری آقای ترامپ پیدا کردن حامیان مالی برای تورنمت را دشوار کرده بوده است.

آقای فینچم در کنفرانس خبری افزود: «در گلف ما هیچ مسئله ای با دونالد ترامپ نداریم، از نقطه نظر سیاسی هم ما بیطرف هستیم. تورنمت پی جی ای هرگز خود را درگیر انتخابات ریاست جمهوری نکرده است و علاقه ای هم به آن ندارد. من یک بار با سیاست مربوط به ریاست جمهوری مرتبط بوده ام که به بیش از ۳۰ سال پیش برمی گردد. تصمیم ما سیاسی نیست.»

تصمیم به برگزاری مسابقات گلف پی جی ای در مکزیک در همسایگی آمریکا در حالی است که دونالد ترامپ وعده کرده بود برای مهار مهاجران، دیواری بین آن کشور و آمریکا خواهد کشید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مقامات آمریکایی می‌گویند بایدن به دنبال تشویق اسرائیل به کاهش تنش‌ها است

حمایت «آهنین» بایدن از اسرائیل در برابر حمله ایران؛ آمریکا از طریق ۴ کشورعربی به تهران هشدار داد

دیدار وزیر خارجه بریتانیا با ترامپ؛ چگونه جنگ اوکراین کامرون را به ساحل فلوریدا کشاند؟