Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اعتصاب کارکنان راه آهن بلژیک موجب اختلال در حمل و نقل عمومی شد

اعتصاب کارکنان راه آهن بلژیک موجب اختلال در حمل و نقل عمومی شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اعتصاب کارکنان بخش حمل و نقل عمومی در جنوب بلژیک روز دوشنبه موجب سرگردانی هزاران مسافر و اختلال در فعالیت شرکت های حمل و نقل شد.

آگهی

اعتصاب کارکنان بخش حمل و نقل عمومی در جنوب بلژیک روز دوشنبه موجب سرگردانی هزاران مسافر و اختلال در فعالیت شرکت های حمل و نقل شد. این اعتصاب همچنین راهبندانی نفس گیر را در جاده های سراسر بلژیک به همراه داشت.

اعتصاب از چهارشنبه گذشته آغاز شد؛ پس از آنکه جلسه مدیران راه آهن بلژیک (SNCB) با نمایندگان اتحادیه ها در زمینه بهبود وضعیت کارکنان حمل و نقل عمومی به نتیجه نرسید.

یکی از کارکنان شرکت های حمل و نقل در این باره گفت: «راه ها در بروکسل کاملا بسته شده و به دلیل تاخیر در خدمات حمل و نقل مشتریان دائما تلفن می زنند و راننده ها دچار استرس شده اند، اما چاره ای نیست.»

در همین حال نگهبانان زندان های بروکسل و والونی در جنوب کشور از پنج هفته پیش در اعتراض به شرایط نامناسب کار و دستمزدها همچنان در اعتصاب به سر می برند.

در پاسخ به فراخوان اتحادیه ها، کارکنان فرودگاه ها و خدماتی دولتی روز سه شنبه به این اعتصاب می پیوندند و پیش بینی می شود که اوضاع در سراسر بلژیک به مراتب آشفته تر از روز دوشنبه باشد.

این اعتصاب ها یک هفته پس از تظاهرات سراسری در بروکسل در اعتراض به سیاست های اقتصادی و اجتماعی دولت لیبرال نخست وزیر شارل میشل روی می دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست لیبرال‌ها و صعود راست‌گرایان در بلژیک؛ نخست وزیر استعفا داد

جشنواره یوروپالیا بروکسل را به رقص درآورد و سرخپوشان با «رقص شیاطین» ونزوئلا را

تظاهرات حامیان فلسطین در بلژیک و درگیری آن‌ها با پلیس