Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تایگر وودز برای بازگشت به میادین گلف آماده می شود

تایگر وودز برای بازگشت به میادین گلف آماده می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تایگر وودز بازیکن افسانه ای گلف آیا دوباره قادر خواهد بود به میدان باز گردد؟ این سوالی است که علاقمندان و کارشناسان این رشته ورزشی ماه هاست به دنبال

آگهی

تایگر وودز بازیکن افسانه ای گلف آیا دوباره قادر خواهد بود به میدان باز گردد؟ این سوالی است که علاقمندان و کارشناسان این رشته ورزشی ماه هاست به دنبال پاسخش هستند.

مرد شماره یک سابق گلف جهان که از ماه اوت گذشته به دلیل ناراحتی کمر در اغلب تورنمت های مهم این رشته غایب بوده، در حال آماده کردن خود برای بازگشت دوباره به مسابقات است. اما شواهد نشان می دهد وی همچنان از فرم مطلوب برای رقابت با چهره های مطرح کنونی گلف جهان به دور است.

او می گوید: «من می خواهم دوباره بازی کنم. به من اعتماد کنید. می خواهم برگردم. اینکه می توانم یا نه داستان دیگری است. اگر جواب این سوال را می دانستم به شما می گفتم اما هنوز نمی دانم. من همچنان در حال تمرین هستم و بازهم باید توان از دست رفته را بازیابم.»

وودز ۴۵ ساله امیدوار است به حدی از آمادگی برسد که بتواند خود را به تورنمنت کوئیکِن لوانز که ۲۳ تا ۲۶ ژوئن در مریلند آمریکا برگزار می شود، برساند. این به این معنی است که وی در مسابقات اوپن آمریکا که یک هفته پیش از آن برگزار می شود، غایب خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دست رد ستاره گلف جهان به پیشنهاد ۷۰۰ میلیون دلاری عربستان

سانحه شدید رانندگی برای گلف باز مشهور آمریکایی؛ کمربند ایمنی جان تایگر وودز را نجات داد

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»