Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دیدار دونالد ترامپ و پل رایان؛ جلسه ای دلگرم کننده برای جمهوریخواهان

دیدار دونالد ترامپ و پل رایان؛ جلسه ای دلگرم کننده برای جمهوریخواهان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ محتمل ترین نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز پنج شنبه با پل رایان رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا در

آگهی

دونالد ترامپ محتمل ترین نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز پنج شنبه با پل رایان رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا در واشنگتن دیدار کرد. هر دو پس از این دیدار اعلام کردند علی رغم اختلاف ها، گام های مهمی برای پر کردن شکافی که در حزب جمهوری خواه ایجاد شده برداشته اند.

پل رایان رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا بعد از ملاقات با دونالد ترامپ گفت: «جلسه بسیار دلگرم کننده ای داشتیم. اینکه من و دونالد ترامپ دیدگاههای متفاوتی داریم موضوع پنهانی نیست. ما امروز درباره این تفاوت ها و البته درباره اشتراکاتی قابل توجهی که با هم داریم گفتگو کردیم. مسئله اکنون این است که ما باید چه اقداماتی برای متحده کردن حزب جمهوریخواه انجام دهیم.»

پیش از این پل رایان حاضر به حمایت آشکار از آقای ترامپ نشده بود. با این حال بعد از این ملاقات به نظر می رسد لحن دو طرف آشتی جویانه تر شده است.

بعد از کناره گیری تد کروز و جان کیسیک، به نظر می رسد حزب جمهوریخواه آماده می شود که نامزدی دونالد ترامپ را بپذیرد.

با این حال در مقابل ساختمان کمیته ملی حزب جمهوریخواه که جلسه میان دو طرف برگزار شد گروهی از مخالفان دونالد ترامپ با شعارهایی همچون «حزب جمهوریخواه، حزب ترامپ» تجمع کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتشار ویدئویی از سردرگمی ماموران امنیتی پس از سوءقصد به ترامپ؛ رئیس سرویس مخفی آمریکا استعفا داد

تبعات پروژه ۲۰۲۵ ترامپ برای دانشجویان خارجی و دین و علم

کامالا هریس حدنصاب کافی برای نامزدی از سوی نمایندگان حزب دموکرات را کسب کرد