Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مسابقات پرش با نیزه در خیابانهای آتن

مسابقات پرش با نیزه در خیابانهای آتن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مسابقات پرش با نیزه خیابانی برای د,مین سال متوالی در آتن برگزار شد. برای اولین بار ورزشکاران زن نیز در این رقابتها شرکت کردند. چهارمین سال متوالی است

آگهی

مسابقات پرش با نیزه خیابانی برای د,مین سال متوالی در آتن برگزار شد. برای اولین بار ورزشکاران زن نیز در این رقابتها شرکت کردند. چهارمین سال متوالی است که فدراسیون بین المللی دوومیدانی دست به برگزاری مسابقات پرش با نیزه خیابانی می زند. در مسابقات امسال آتن، پایتخت تاریخی بازیهای المپیک، برترینها این رشته شرکت کردند.

در بخش زنان ژیرینا تاکنیکووا از جمهوری چک با ۴ متر ۴۰ سانتیمتر در جای سوم قرار گرفت. روبیلیس ونزئولایی دوم شد و استفانیدی اکاترینی از یونان مقام اول این رقابتها را بدست آورد.

این رقابتهای خیابانی در مقابل پارلمان یونان در آتن برگزار شد و در بخش مردان دو یونانی و یک لهستانی بروی سکو رفتند.
دیمیتریس پاتسوکاکیس از یونان سوم شد. لیسک پیوتر لهستانی مکان دوم را با پنج متر ۶۰ سانتی متر بدست آورد و فیلیپدیس کونستانتیونس از یونان با ۵ متر و ۷۰ سانتی متر نفر اول این رقابتها شد.

خبرنگار ما از آتن می گوید: «یونانیهای ساکن آتن خوشبخت بودند و توانستند در خیابان عملکرد برخی از برترینهای پرش با نیزه جهان را مشاهده کنند. این رخداد ورزشی سالانه صدها خارجی و یونانی را به آتن می کشاند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشتی بادبانی قرن ۱۹ مشعل المپیک را از یونان به فرانسه می‌رساند

ورزشکاران حرفه‌ای با درآمد خود چه می‌کنند؟

محمدجعفر مرادی رکورد ماراتن ایران را در برلین جابجا کرد