Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ستارگان راک اند رول به صحرای کالیفرنیا می روند

ستارگان راک اند رول به صحرای کالیفرنیا می روند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تعدادی از خوانندگان بزرگ دنیای راک اند رول قرار است در ماه اکتبر کنسرت هایی را در کالیفرنیا اجرا کنند. رولینگ استون، باب دیلون، پل مک کارتنی و راجر

آگهی

تعدادی از خوانندگان بزرگ دنیای راک اند رول قرار است در ماه اکتبر کنسرت هایی را در کالیفرنیا اجرا کنند.

رولینگ استون، باب دیلون، پل مک کارتنی و راجر واترز از جملۀ این ستارگان موسیقی هستند که در این کنسرت ها حضور خواهند داشت.

این کنسرت ها در روزهای هفتم تا نهم اکتبر سال جاری و در صحرای ایندو در کالیفرنیا برگزار می شود و بلیط آن نیز از روز دوشنبه، نهم مه در معرض فروش قرار خواهد گرفت. بهای بلیط این کنسرت ها متغیر است و از ۱۹۹ دلار تا ۱۵۹۹ دلار به فروش می رسد.

به گفتۀ جیم گرینوت، مدیر این برنامه کنسرت ها طی این دو روز از غروب آفتاب شروع خواهند شد و تا سپیده دم ادامه خواهند داشت. در مجموع این خوانندگان در سه شب به اجرای برنامه خواهند پرداخت. در شب نخست، باب دیلون و رولینگ استون، در شب هشتم اکتبر به ترتیب نیل یانگ، پل مک کارتنی و در شب پایانی نیز گروه هو و راجر واترز برنامه اجرا خواهند کرد.

به گفتۀ مدیر گروه هو، این کنسرت آخرین موقعیت برای اجرای برنامه توسط این گروه است چرا که اعضای این گروه راک انگلیسی تصمیم دارند سازهایشان را به زمین بگذارند و بازنشسته شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیش‌بینی دینداری جوانان مسیحی ایالات متحده؛ مذهبی‌ترین ایالت آمریکا کدام است؟

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد

دو برادر آمریکایی در ۱۲ ثانیه ۲۵ میلیون دلار رمزارز را سرقت کردند