کالبد شکافی از جسد پرینس؛ نشانه ای حاکی از خودکشی او دیده نشده

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
کالبد شکافی از جسد پرینس؛ نشانه ای حاکی از خودکشی او دیده نشده

ادای احترام به پرینس راجرز نلسون، ستاره موسیقی آمریکا در نقاط مختلف این کشور روز جمعه نیز ادامه داشت.

شماری زیادی از هواداران پرینس در برابر محل اقامت او در شهر مینیاپولیس آمریکا تجمع کردند و با اهدای گل و روشن کردن شمع یاد وی را گرامی داشتند.

او روز پنجشنبه در سن ۵۷ سالگی در این خانه برای همیشه با دنیای موسیقی و هوادارانش وداع کرد. علت قطعی مرگ او هنوز مشخص نیست. او ساعاتی قبل از مرگش به دلیل ابتلا به آنفولانزا راهی بیمارستان شده بود.

کالبد شکافی از جسد پرینس روز جمعه انجام شد و به گفته جیم اولسون، کلانتر کارور در مینه سوتا «تا این لحظه هیچ نشانه ای حاکی از خودکشی پرینس وجود ندارد. اثری مبنی بر وجود آسیب دیدگی در بدن او دیده نشده است. جسد او برای کالبدشکافی نزد دکتر استروبل فرستاده شده و انتشار نتایج آن چند هفته طول می کشد.»

در نیویورک و در مقابل سالن کنسرت آپولو، شماری از طرفداران پرینس روز جمعه گرد آمدند و با اجرای رقص و خواندن ترانه هایی به این ستاره موسیقی ادای احترام کردند.

جنین فاستر، از هواداران پرینس که در بزرگداشت او حضور داشت گفت: «ما تا یکصد سال دیگر هم به موسیقی او گوش خواهیم داد. من می خواستم وقتی او زنده بود برایش چنین بزرگداشتی می گرفتیم.»

ادی هرناندز، دیگر هوادار این اسطوره موسیقی افزود: «من سالهای سال از گوش دادن به موسیقی او لذت خواهم برد. دیروز سوگوار او بودیم و امروز جشن گرفتیم.»

برخی از هواداران پرینس هم با پوشیدن لباس های بنفش و خواندن ترانه مشهور «باران بنفش» یاد او را گرامی داشتند.