Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

بازرسی از شرکت میتسوبیشی برای روشن کردن ابعاد تقلب

بازرسی از شرکت میتسوبیشی برای روشن کردن ابعاد تقلب
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

انتشار خبر تقلب در آزمایش های مربوط به میزان سوخت موتور خودروهای شرکت میتسوبیشی در روز چهارشنبه، انعکاس زیادی در ژاپن و دیگر کشورها داشت و بازار

آگهی

انتشار خبر تقلب در آزمایش های مربوط به میزان سوخت موتور خودروهای شرکت میتسوبیشی در روز چهارشنبه، انعکاس زیادی در ژاپن و دیگر کشورها داشت و بازار بورس شرکت و صنعت خودروسازی این کشور را به خطر انداخت. از این رو مقامات ژاپن بر آن شدند تا از مرکز تحقیقاتی این شرکت بازرسی کنند.

به دنبال اعلام این خبر، سهام شرکت میتسوبیشی شانزدهمین تولیدکننده خودرو در جهان به سرعت سیر نزولی را طی کرد و روز پنجشنبه بیست درصد کاهش یافت.

رئیس کابینه ژاپن در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد وزیر حمل و نقل به میتسوبیشی دستور داده که تا تاریخ بیست و هفتم آوریل گزارش کاملی درباره آزمایش های نادرست این شرکت ارائه دهد.

یوشیهید سوگا، رئیس کابینه ژاپن گفت: «پس از بررسی نتیجه بازرسی و گزارش شرکت، ابعاد نادرستی آزمایش ها را هرچه زودتر مشخص می کنیم. ما با جدیت به این وضعیت برخورد می کنیم و می خواهیم از ایمنی خودروها مطمئن شویم.»

خودروهایی که آزمایش موتور آن ها دستکاری شده همگی پس از سال ۲۰۱۳ ساخته شده اند؛ از جمله خودروهای دیز، دیز روکس، مینی نیسان و ای کی و ای کی اسپس.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تقلب شرکت میتسوبیشی، جنجالی دیگر در صنعت خودروسازی

شهرداری توکیو برای افزایش نرخ زاد و ولد اپلیکیشن دوستیابی راه‌اندازی می‌کند

پیام‌آوران صلح؛ درختانی که از بمب اتمی در هیروشیما جان سالم به در بردند