Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

نایب قهرمانی مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی سئول

نایب قهرمانی مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی سئول
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رقابت های شمشیربازی جایزه بزرگ سئول روز شنبه ادامه یافت. در اسلحه سابر مردان، نمایندگان ایران و آمریکا رو در روی هم قرار گرفتند. در پایان این فینال

آگهی

رقابت های شمشیربازی جایزه بزرگ سئول روز شنبه ادامه یافت. در اسلحه سابر مردان، نمایندگان ایران و آمریکا رو در روی هم قرار گرفتند. در پایان این فینال تماشایی اِلی دِرشویتز از ایالات متحده بر مجتبی عابدینی، شمشیرباز ایرانی غلبه کرد و به مدال طلا رسید.

مجتبی عابدینی که در دور قبل دیگو اوکیوتسی ایتالیایی را از پیش روی برداشته بود، در نهایت با امتیاز ۱۵ بر ۹ شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.این اولین مدال ایران در رقابتهای جایزه بزرگ است. علی پاکدامن هم در رده بیست و پنجم قرار گرفت تا در نهایت دو سهمیه المپیک نصیب ایران شود.

نیکولای کاوالئا از روسیه هم بعنوان نفر سوم روی سکو رفت.

در قسمت زنان، سابریست های روسیه و کره جنوبی رو در روی هم قرار گرفتند. جی یئون سئو علیرغم تشویق های بی امان هموطنانش حریف یانا یگوریان نشد و مبارزه را به حریف روس خود واگذار کرد.

یگوریان ۲۲ ساله که سه عنوان قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد، در این مسابقه با نتیجه ۱۵ بر۱۰ به برتری رسید و طلا را به گردن آویخت. سوفیا ولیکایای روس هم برنز گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نواک جوکوویچ برای دهمین بار قهرمان مسابقات گرنداسلم تنیس ملبورن شد

جودو؛ گرند پری تاشکند با سه مدال طلا برای روسیه استارت خورد

جودو؛ پایان گرند پری بوداپست با معرفی قهرمانان اوزان سنگین