Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دستگیری ۳ نفر در عملیات پلیس بلژیک در حومه بروکسل

دستگیری ۳ نفر در عملیات پلیس بلژیک در حومه بروکسل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در جریان عملیات گسترده پلیس بلژیک در بروکسل سه نفر دستگیر شده است. به گفته پلیس افراد دستگیر شده در ارتباط با حملات بروکسل بوده اند. یکی از

آگهی

در جریان عملیات گسترده پلیس بلژیک در بروکسل سه نفر دستگیر شده است. به گفته پلیس افراد دستگیر شده در ارتباط با حملات بروکسل بوده اند. یکی از دستگیرشدگان از ناحیه پا مجروح شده است.
افراد دستگیر شده با حملات ماه نوامبر پاریس در ارتباط بوده اند. پیشتر، پلیس بلژیک نیز تائید کرد که عملیات روز جمعه آنها در ادامه عملیات روز گذشته پلیس فرانسه در پاریس بوده که به دستگیری یک نفر انجامید. همچنین منابع رسمی دادستان بلزیک تائید کردند که دومین عامل انتحاری در فرودگاه بروکسل، نجم العشراوی بوده است و «دی ان ای» او بر روی مواد منفجره استفاده شده در فرودگاه یافت شده است.

پلیس بلژیک در جریان عملیاتی طی شب گذشته نیز شش نفر را دستگیر کرد. هنوز درباره هویت بازداشت شدگان یا ارتباط آنها با حملات بروکسل اطلاعاتی ارائه نشده است.

پلیس می گوید دست کم دو مظنون فراری در حملات روز سه شنبه به فرودگاه و یک ایستگاه مترو دست داشته اند که این افراد از طریق تصاویر ضبط شده در دوربین های مدار بسته شناسایی شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کری در واکنش به انفجارهای بروکسل: مرعوب نخواهیم شد

برادر عامل انتحاری فرودگاه بروکسل: برادرم مهربان و باهوش بود

فرانسه: حمله تروریستی در نزدیکی پاریس خنثی شد