Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

یکی از عاملان انفجارهای مرگبار بروکسل همچنان فراری است

یکی از عاملان انفجارهای مرگبار بروکسل همچنان فراری است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از حملات خونین در بروکسل٬ یکی از عاملان آن همچنان فراری است. پیشتر خبرهای ضدونقیضی مبنی بر دستگیری نجم عشراوی٬ مظنون فراری

آگهی

با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از حملات خونین در بروکسل٬ یکی از عاملان آن همچنان فراری است.

پیشتر خبرهای ضدونقیضی مبنی بر دستگیری نجم عشراوی٬ مظنون فراری حملات سه شنبه سیاه منتشر شد. به گفته مقام های امنیتی بلژیک او همچنان فراری است. مظنون فراری همان نفر سومی است که در تصویر ثبت شده توسط دوربین های فرودگاه٬ در کنار برادران بکراوی کلاه بر سر دارد. دادستان بلژیک هویت این سه نفر راه تایید کرد.

ابراهیم و خالد بکراوی٬ دو برادر بلژیکی هستند که پلیس بلژیک آنها را از مدتها قبل می شناخته است. آنها قبل از حملات انتحاری وصیت نامه های خود را آماده کرده بودند.

ابراهیم یکی از عوامل انفجارهای فرودگاه است. خالد هم با رساندن خود به ایستگاه متروی مالبیک در بروکسل انفجار انتحاری دیگری را رقم زد. نفر دومی هم در انفجارهای فرودگاه دست داشته که هنوز هویت وی اعلام نشده است.

فردریک ون لیو٬ دادستان فدرال بلژیک با تایید این موضوع از دستگیری دو مظنون دیگری خبر داد که قبل از حادثه٬ در فرودگاه بروکسل ابراهیم را همراهی می کردند.

این حادثه خونین ۳۱ کشته و ۲۷۰ زخمی برجای گذاشته است. به دلیل وخامت حال مجروحان احتمال افزایش تعداد کشته شدگان وجود دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نقشه حملات؛ قلب بروکسل هدف گرفته شد

یک تحلیلگر سیاسی: نتیجه غیرمستقیم حملات ائتلاف بین المللی تقویت جهادی های خارجی است

عامل کشتن دو شهروند سوئدی در بروکسل در پی تیراندازی پلیس بلژیک کشته شد