Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

افزایش تدابیر امنیتی در سطح بین المللی پس از حملات بروکسل

افزایش تدابیر امنیتی در سطح بین المللی پس از حملات بروکسل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

همه پروازهای فرودگاه بروکسل تا ساعت ۶ صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه لغو شد. بیش از ۲۰۰ پرواز به بروکسل لغو یا به فرودگاه دیگری هدایت شده اند و در

آگهی

همه پروازهای فرودگاه بروکسل تا ساعت ۶ صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه لغو شد.

بیش از ۲۰۰ پرواز به بروکسل لغو یا به فرودگاه دیگری هدایت شده اند و در نتیجه صدها مسافر در تلاش برای رسیدن به مقصد، سرگردان هستند.

فرودگاه بروکسل با انتشار توییتی از مسافران خواسته است که برای دریافت دستورالعمل بیشتر با خط هواپیمایی خود تماس بگیرند و از حضور در محوطه فرودگاه اجتناب کنند.

All flights at #brusselsairport today are cancelled. Contact your airline for further instructions. Avoid the surroundings of the airport.

— Brussels Airport (@BrusselsAirport) 22 mars 2016

در پی انفجارهای روز سه شنبه در فرودگاه و ایستگاه متروی بروکسل، تدابیر امنیتی در تمام فرودگاهها و ایستگاههای قطار در جهان نیز افزایش یافته است و نیروهای مسلح در در فرودگاهها، ایستگاههای قطار، بنادر و گذرگاه های مرزی مستقر شده اند.

در آلمان مسئولان فرودگاههای فرانکفورت و برلین از اعمال بازرسیهای امنیتی بیشتر خبر دادند.

Due to increased security measures there may be additional vehicle controls at the access roads to FRA. https://t.co/Sao0ZcF4AA

— Fraport AG (@Airport_FRA) 22 mars 2016

در فرانسه نیز ۱۶۰۰ نیروی پلیس اضافی برای حفظ امنیت در فرودگاهها، ایستگاههای قطار و مترو مستقر شده اند و این کشور مرزهای خود با بلژیک را بسته است.

همزمان ۳ ایستگاه قطار اصلی بروکسل بسته شده اند و خط قطار یورواستار که از طریق تونل زیر دریای مانش، بروکسل را به لندن متصل می کند به حالت تعلیق درآمده است. یورواستار اعلام کرده است که عصر روز سه شنبه تنها یک سرویس محدود به ایستگاه قطار شهر لیل در فرانسه خواهد داشت.

Trains are not currently running to or from Brussels. A limited service is operating this afternoon to/from Lille Europe.

— Eurostar (@Eurostar) 22 mars 2016

در لندن نیز که بیش از ده سال پیش، حملاتی مشابه را تجربه کرد، در واکنش به انفجارها در بروکسل نیروهای مسلح و ارتش در فرودگاههای این شهر افزایش یافته و تدابیر امنیتی در مرزهای بریتانیا با فرانسه و بلژیک تشدید شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انفجارهای بروکسل بیش از۳۰ کشته برجای گذاشت؛ داعش مسئولیت حملات را بر عهده گرفت

بازتاب حملات بروکسل در شبکه های اجتماعی: «من بروکسل هستم»

درخواست دادستان پاریس از بلژیک برای استرداد صلاح عبدالسلام