Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مراسمی به یاد قربانیان سقوط هواپیمای مسافربری فلای دوبی

مراسمی به یاد قربانیان سقوط هواپیمای مسافربری فلای دوبی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مراسم سوگواری به یاد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای «فلای دوبی» روز یک شنبه در شهر روستوف در جنوب روسیه برگزار شد. هواپیمای مسافربری شرکت فلای دوبی صبح

آگهی

مراسم سوگواری به یاد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای «فلای دوبی» روز یک شنبه در شهر روستوف در جنوب روسیه برگزار شد. هواپیمای مسافربری شرکت فلای دوبی صبح روز شنبه با برخورد به باند فرودگاه روستوف متلاشی شد و تمام ۶۲ سرنشین آن کشته شدند.

برخی از ساکنان و آشنایان قربانیان این حادثه روز یک شنبه مراسمی برگزار کردند. یکی از شرکت کنندگان می گوید: «این حادثه مثل باری روی قلبم سنگینی می کند. ما خیلی از آنها را می شناختیم و بهمین دلیل همه اینجا آمدیم، با برخی از آنها همکار بودیم.»

شدت سقوط و انفجار حاصل از آن هواپیما را به تکه های ریز بدل کرده است. مقامات هوایی روسیه می گویند بخاطر آسیب دیدن جعبه سیاه هواپیما، رمز گشایی از چگونگی رخ دادن این حادثه بیش از یک ماه به طول خواهد انجامید.

یوری سیتنیک، خلبان پیشین در تحلیل تصمیم خلبان این هواپیما می گوید: «چرا او بمدت دو ساعت دور فرودگاه روستوف دور می زد. او می توانست به فرودگاه کراسنودار برود. او فقط دو ساعت تا مسکو فاصله داشت. چرا او به دور زدن ادامه داده آیا می خواسته سوختش را کم کند؟ بعد خلبان تصمیم گرفته در این شرایط دشوار و با وضعیت بد هوایی فرود بیاید. در مجموع او بیش از شش ساعت را در آسمان پرواز کرده است.»

تحقیقات برای یافتن علل سقوط این هواپیما ادامه دارد. اشتباه خلبان، مشکل فنی هواپیما و یا شرایط بد هوایی و بادهای شدید از جمله فرضیات مطرح درباره علل رخ دادن این حادثه می باشند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روسیه دارایی‌های دو بانک اروپایی را به دلیل تحریم‌های غرب توقیف می‌کند

بلندگوی تبلیغاتی کرملین وعده الحاق کی‌یف و پایتخت‌های ۲ کشور عضو ناتو را به سرزمین روسیه داد

فعالیت پالایشگاه تواپسه روسیه بر اثر حمله پهپادی اوکراین متوقف شد