اسپانیا؛ سیزده دانشجوی دختر جان باختند، راننده مست نبوده است

اسپانیا؛ سیزده دانشجوی دختر جان باختند، راننده مست نبوده است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک خودرو در بزرگراهی در منطقه تاراگونای اسپانیا در روز یکشنبه حداقل ۱۳ دانشجوی دختر جان باختند. رسانه های محلی پیش

آگهی

بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک خودرو در بزرگراهی در منطقه تاراگونای اسپانیا در روز یکشنبه حداقل ۱۳ دانشجوی دختر جان باختند. رسانه های محلی پیش تر شمار قربانیان این حادثه را ۱۴ نفر گزارش کرده بودند.

سرنشینان اتوبوس دانشجویانی از کشورهای مختلف بودند که بورسیه اراسموس داشتند، از جشنواره «لاس فایس» در والنسیا باز می گشتند و مقصدشان بارسلون بود.

این حادثه دلخراش ساعت ۶ صبح و وقتی روی داد که اتوبوس از کنترل راننده آن خارج شد و در سوی دیگر بزرگراه به شدت به یک خودروی برخورد کرد و واژگون شد.

راننده اتوبوس از این تصادف جان سالم به در برده است.

خورخه فرناندز دیاس، وزیر کشور موقت اسپانیا اعلام کرد «راننده تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر نبوده است اما به نظر می رسد که تصادف بدلیل خطای انسانی روی داده است.»

زخم و جراحت های هشت سرنشین اتوبوس شدیدتر از دیگر زخمی هاست اما حال هیچکدام از آنها وخیم توصیف نمی شود و جانشان در معرض خطر نیست.

خبرنگار یورونیوز از بیمارستان منطقه تاراگونا می گوید:«زخمی های این حادثه در بیمارستان های شهرهای بارسلون، تاراگونا، رئوس، تورتوسا، آمپوستا و ویلارو بستری اند و دولت محلی کاتالونیا دو روز عزای عمومی اعلام کرده است.»

آیا صبح امروز در منطقه تارگونا در اسپانیا خواب آلودگی راننده اتوبوس باعث کشته شدن ۱۳ دانشجوی دختر شد؟

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدئو؛ صدها نفر به مناسبت ششمین سالگرد همه‌پرسی استقلال کاتالونیا در بارسلون تظاهرات کردند

کشف قدیمی‌ترین کفش‌های اروپا متعلق به ۶ هزار سال پیش در غاری در اسپانیا

هوش مصنوعی با شعار «لختش کنید»؛ دختران نوجوان اسپانیایی قربانی پخش تصاویر برهنه جعلی شدند