Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ که در آن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به عنوان نامزد برتر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در بیشتر

آگهی

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ که در آن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به عنوان نامزد برتر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در بیشتر ایالتها به پیروزی رسیدند، متفاوت بود.

پابلو لاو، یکی از رای دهندگان آمریکایی می گوید: «این یک تصمیم بسیار بزرگ است. فکر نمی کنم ترامپ برای ایالات متحده آمریکا خوب باشد و فکر می کنم که قویترین نامزد در حال حاضر هیلاری است.»

پیرو آیالا، دیگر رای دهنده آمریکایی می گوید: «من با این افراد که ممکن است رئیس جمهور آمریکا شوند اصلا موافق نیستم. من مایلم که شهردار سابق بلومبرگ [مایکل بلومبرگ] انتخاب شود.»

لیزا آساپووا، دیگر ساکن نیویورک می گوید: «فکر نمی کنم که هیچکدام از این نامزدها برای اداره کشور واجد شرایط باشند. متاسفانه هیچ راه حل مطمئنی در حال حاضر وجود ندارد.»

ساکنان نیویورک معتقد بودند نمی توان چندان روی این افراد به عنوان رئیس جمهور آینده آمریکا حساب کرد و احتمال می دادند که جدال در آخرین مرحله انتخابات، میان هیلاری کلینتون و برنی ساندرز باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد