Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شمارش معکوس برای شناختن اسکاری های ۲۰۱۶

شمارش معکوس برای شناختن اسکاری های ۲۰۱۶
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مراسم ۸۸ اُمین دوره اسکار یکشنبه شب (به وقت غرب آمریکا) با مجری گری کریس راک در سالن تئاتر دالبی لُس آنجلس برگزار می شود تا تکلیف برندگان جوایز اسکار

آگهی

مراسم ۸۸ اُمین دوره اسکار یکشنبه شب (به وقت غرب آمریکا) با مجری گری کریس راک در سالن تئاتر دالبی لُس آنجلس برگزار می شود تا تکلیف برندگان جوایز اسکار سال میلادی مشخص شود.

در میان نامزدهای امسال، نام فیلم «بازگشته» که در فارسی به (برخاسته از گور) (The Revenant) هم معروف شده، به کارگردانی الخاندرو گونسالس اینیاریتو بیشتر از همه خود نمایی می کند. این فیلم در ۱۲ رشته نامزد شده است.

در این میان، اکثر کارشناسان معتقدند طلسم لئوناردو دی کاپریو شکسته خواهد شد و بالاخره این ستاره هالیوود در سن ۴۱ سالگی و در پنجمین نامزدی بالاخره جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود خواهد کرد.

«مَکس دیوانه» (Mad Max) هم به کارگردانی جرج میلر سر و صدای زیادی به راه انداخته و در ۱۰ جایزه نامزد شده است. گفته می شود اگر این اکشن علمی-تخیلی، جایزه بهترین فیلم را نبرد، دست کم جایزه بهترین کارگردانی را برای میلر استرالیایی به دست خواهد آورد.

مریخی (The Martian) هم با بازی درخشان مت دیمون و جسیکا چَستین، علمی-تخیلی دیگری به کارگردانی ریدلی اسکات است که در رشته های متعددی از جمله طراحی صحنه، صدا گذاری و جلوه های بصری، نامزد شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زنان یاقوتسان سیبری با کمپین «اسکار برای لئو» از دی کاپریو تقدیر می کنند

برنده کدام است: نامزدان اسکار فیلم های غیر انگلیسی زبان

برنده کدام است؟ نبرد نامزدان اسکار بهترین فیلم برای زنده ماندن