فرماندار نیوجرسی، از دونالد ترامپ حمایت کرد

فرماندار نیوجرسی، از دونالد ترامپ حمایت کرد
نگارش از Euronews

کریس کریستی، فرماندار جمهوریخواه ایالت نیوجرسی، رسما از نامزدی دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرد. آقای کریستی که چند هفته قبل

کریس کریستی، فرماندار جمهوریخواه ایالت نیوجرسی، رسما از نامزدی دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرد. آقای کریستی که چند هفته قبل از رقابت برای نامزدی در انتخابات کنار کشید، از رقبای آقای ترامپ انتقاد کرد و او را شایسته ترین فرد برای نمایندگی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری خواند.

کریس کریستی، فرماندار ایالت نیوجرسی گفت: «مهمترین مساله برای حزب جمهوریخواه، انتخاب نامزدی است که بالاترین بخت را برای شکست دادن هیلاری کلینتون داشته باشد. من به شما اطمینان می دهم که کسی را که هیلاری و بیل کلینتون نمی خواهند در رقابت ریاست جمهوری ماه سپتامبر ببینند، دونالد ترامپ است.»

دونالد ترامپ در نظرسنجیها و در رقابتهای درون حزبی ایالتی تاکنون پیشتاز نامزدهای جمهوریخواه بوده است.

او که به اظهار نظرهای جنجالی معروف است، با بطری آبی که در دست داشت، مارکو روبیو، یکی از رقیبان خود را به دلیل عرق کردن زیاد مسخره کرد.

از طرفی، یک پیام آقای ترامپ در وب سایت توییتر که در آن غلط املایی آشکاری داشت، باعث شد که بسیاری او را در اینترنت دست بیاندازند.

مارکو روبیو، رقیب جمهوریخواه آقای ترامپ در انتخابات درون حزبی، به این مساله اشاره کرد و در میان هوادارانش، دونالد ترامپ را مسخره کرد.

مطالب مرتبط