طیف های حاضر در انتخابات ایران بر تبلیغات خود افزوده اند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
طیف های حاضر در انتخابات ایران بر تبلیغات خود افزوده اند

با نزدیک شدن به روز انتخابات پارلمان و مجلس خبرگان در ایران و همزمان با پررنگ شدن بحث شرکت یا عدم شرکت در این انتخابات در شبکه های اجتماعی، نامزدهای این انتخابات نیز بر شدت تبلیغات خود افزوده اند.

محمدرضا عارف، سرلیست اطلاح طلبان برای انتخابات مجلس با ابراز امیدواری به پیروزی در این انتخابات می گوید: «ما خوشبختانه در بحث های مختلف از جمله بخش های اقتصادی در دولت اصلاح طلب قبلی موفق شدیم و انشاءالله در این دوره هم همین مسیر را دنبال می کنیم.»

همزمان جبهۀ اصولگرایان در تبلیغات خود بر مشکلات اقتصادی و رفع این مشکلات در صورت پیروزی بسیار تاکید می کنند. غلامعلی حداد عادل، سرلیست اصولگرایان در تهران در سخنرانی خود که در مسجد ارک پایتخت برگزار شد در این باره گفت: «ما مشکلات اقتصادی را به عنوان شعار خود انتخاب کرده ایم برای آنکه معتقدیم امروز مشکل بزرگی که در کشور ما وجود دارد و مجلس باید برای [حل] آن اهتمام کند، مشکل اقتصادی است.»

انتخابات روز جمعه در ایران از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که کسب اکثریت مجلس خبرگان و پارلمان توسط اصولگرایان یا اصلاح طلبان نقش مهمی را در تصمیمات سیاسی آیندۀ این کشور ایفا خواهد کرد.

بر اساس آمار وزارت کشور در مجموع ۵۴ میلیون نفر در ایران برای شرکت در این انتخابات واجد شرایط اعلام شده اند.

فرماندۀ نیروی انتظامی تهران در رابطه با این انتخابات از آمادگی ۱۰۰ درصد نیروهای انتظامی برای تامین امنیت حوزه های رای گیری و مقابله با حوادث احتمالی خبر داده است.