Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رنو از خودرو جدیدش در مسابقات فرمول یک رونمایی کرد

رنو از خودرو جدیدش در مسابقات فرمول یک رونمایی کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شرکت رنو با رونمایی از اتوموبیل جدیدش که برای فصل جدید مسابقات فرمول یک طراحی شده رسما از بازگشت به این مسابقات پس از خرید نود درصد از سهام تیم لوتوس

آگهی

شرکت رنو با رونمایی از اتوموبیل جدیدش که برای فصل جدید مسابقات فرمول یک طراحی شده رسما از بازگشت به این مسابقات پس از خرید نود درصد از سهام تیم لوتوس خبر داد.

لوتوس در فصل گذشته پس از مواجه شدن با زیان های مالی زیاد مجبور شد امتیاز تیم اش را به یک شرکت خودروسازی جدید واگذار کند.

کوین مگناسن، راننده سابق تیم مک لارن و جویلون پالمر، راننده جوانی که سابقه قهرمانی در مسابقات جایزه بزرگ سری ۲ در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه اش دارد، رانندگان تیم رنو در فصل جدید مسابقات اتوموبیلرانی فرمول یک خواهند بود.

کارلوس گوسن عامل شرکت رنو می گوید: «ما زمانی بازگشته ایم که شرکت در وضعیت خوبی قرار دارد. رنو حاضر است این تلاش را انجام دهد و بر روی برند خود سرمایه گذاری کند. هدف سخت اما تحقق پذیر ما رسیدن به سکوی قهرمانی در سه سال آینده است.»

رنو سال ۲۰۰۹ از تیم داری در مسابقات فرمول یک منصرف شد و تنها به تامین موتور برای تیم ردبول اکتفا کرد که در این زمینه بسیار موفق بود چرا که خوردوهای ردبول با موتور ساخت این شرکت فرانسوی چهار قهرمانی پیاپی را بدست آوردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

فرمول یک؛ همیلتون با فتح جایزه بزرگ بریتانیا رکوردی جدید برجای گذاشت

فرمول یک؛ گرند پری موناکو از نگاه قهرمان سابق جهان