Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

حمایت روسیه از جیانی اینفانتینو برای ریاست فیفا

حمایت روسیه از جیانی اینفانتینو برای ریاست فیفا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

وزیر ورزش روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد اتحادیه فوتبال این کشور در انتخابات آتی ریاست فدراسیون جهانی فوتبال از نامزدی جیانی اینفانتینو دبیر کل فعلی

آگهی

وزیر ورزش روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد اتحادیه فوتبال این کشور در انتخابات آتی ریاست فدراسیون جهانی فوتبال از نامزدی جیانی اینفانتینو دبیر کل فعلی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) حمایت می کند.

ویتالی موتکو این سخنان را در مسکو و در جریان مراسمی اعلام کرد که به جهت یادآوری برپایی جام کنفدراسیون ها در این کشور در پانصد روز آینده برگزار شده بود. جیانی اینفانتینو که پیش از این حمایت یوفا را از نامزدی اش دریافت کرده نیز یکی از حاضران در این مراسم بود.

وزیر ورزش روسیه در پایان این مراسم گفت: «موضع کنونی ما بسیار روشن است و آن همان موضع فدراسیون ها و اتحادیه های ملی فوتبال اروپا است. اینجا جمع شده ایم تا در خصوص انتخابات آتی فیفا گفتگو کنیم. ما یک نامزد داریم و او جیانی اینفانتینو است. ما به حمایت از او ادامه می دهیم و معتقدیم که شایسته این حمایت است.»

با محرومیت مقرر شده برای سپ بلاتر رئیس مستعفی فدراسیون جهانی فوتبال و اتهام های فسادی که بر ضد ژروم والک دبیر کل فیفا طرح شده، همه چشم ها برای ایجاد اصلاحات در این نهاد بین المللی به برنامه های پنج نامزد فعلی ریاست فیفا دوخته شده است.

انتخابات برای برگزیدن رئیس جدید فدراسیون جهانی فوتبال قرار است بیست و ششم فوریه در زوریخ برگزار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حواشی فینال کوپا آمریکا ادامه دارد؛ دستگیری رئیس فدراسیون کلمبیا و پسرش به اتهام درگیری با ماموران

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

فینال جام جهانی ۲۰۱۰ تکرار نمی‌شود؛ انگلیس با حذف هلند همچون یورو ۲۰۲۰ فینالیست شد