واشنگتن؛ لذت بردن از برف یک روز بعد از کولاک

واشنگتن؛ لذت بردن از برف یک روز بعد از کولاک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بعد از دو روز کولاک، ساکنان واشنگتن دی سی، بویژه کودکان روز یکشنبه بعد از فروکش کردن کولاک شدید، برای لذت بردن و برف بازی به خیابانها آمدند. یکی از

آگهی

بعد از دو روز کولاک، ساکنان واشنگتن دی سی، بویژه کودکان روز یکشنبه بعد از فروکش کردن کولاک شدید، برای لذت بردن و برف بازی به خیابانها آمدند.

یکی از شهروندان می گوید: «من سه فرزندم را آورده ام. چند ساندویچ برداشتیم از خیابان مریلند بسمت پایین آمدیم تا لذت ببریم.»

دیگری می گوید: «دو روز است که منتظریم و عجله داشتیم که بیرون بیاییم.»

طوفان و بارش سنگین برف در دو روز گذشته بخش شرقی آمریکا را فلج کرد و جان دست کم ۱۹ نفر را در ایالات مختلف گرفت. در مجموع فرمانداران ۱۱ ایالت از جمله نیویورک اعلام وضعیت اضطراری کردند و دومین رکورد بارش برف در نیویورک در چند دهه اخیر ثبت شد. با پایان طوفان، ساکنان واشنگتن، پارو به دست در حال خارج کردن خودروهایشان از زیر برفند.

استفان گروبه خبرنگار یورونیوز از واشنگتن در گزارش خود می گوید: «چند روز طول خواهد کشید تا واشنگتن دی سی کاملا به حالت عادی بازگردد. مدارس روز دوشنبه بسته خواهند بود و حمل و نقل عمومی با اختلال مواجه خواهد بود. همزمان، قوانین مربط به پارک خودرو با جریمه هایی تا ۷۵۰ دلار سخت تر شده است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کولاک در شرق آمریکا؛ تعداد جان باختگان به ۱۹ نفر رسید

آزمون بر سر راه بایدن در خطرناک‌ترین لحظه؛ آیا خاورمیانه درگیر جنگی تمام‌عیار می‌شود؟

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ آنچه باید پیش از شروع محاکمه کیفری ترامپ بدانیم