شمار جان باختگان کولاک در آمریکا به ۱۷ تن رسید

شمار جان باختگان کولاک در آمریکا به ۱۷ تن رسید
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بارش سنگین برف و وقوع کولاک در شرق ایالات متحده آمریکا، روز شنبه تشدید شد و شمار جان باختگان حوادث مرتبط با آن به دست کم ۱۷ تن رسید. شهرداری نیویورک

بارش سنگین برف و وقوع کولاک در شرق ایالات متحده آمریکا، روز شنبه تشدید شد و شمار جان باختگان حوادث مرتبط با آن به دست کم ۱۷ تن رسید.

آگهی

شهرداری نیویورک سفر جاده ای به این شهر را جز برای خودروهای امدادی ممنوع اعلام کرده و همچنین بیش از ۲۰ هزار ۲۰۰ پرواز از روز جمعه تا دوشنبه لغو اعلام شده است.

یکی از ساکنان واشینگتن دی سی می گوید: «این نخستین سالی است که در این شهر زندگی می کنم. همیشه علاقه داشتم که برای دیدن کاخ سفید فرصتی بیابم. همین طور این نخستین توفان زمستانی بزرگی است که اینجا دیده ام. می خواهم شکوه کاخ سفید را در این برف تماشا کنم.»

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشینگتن گزارش می دهد: «این روزی نیست که کسی بخواهد بیرون از خانه باشد زیرا بارش برف بسیار سنگین است و باد بسیار شدیدی می وزد. بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و انتظار می رود که طی حداقل ۱۲ ساعت آینده برف بیشتری ببارد. بنابراین اگر مجبور باشید بیرون بروید با شرایط کاملا دشواری رو به رو می شوید.»

بالغ بر ۸۵ میلیون تن در ۱۵ ایالت در مسیر کولاک بوده و شرایط اضطراری برای ۳۳ میلیون تن از این جمعیت همچنان پابرجاست.
تنها در نیوجرسی، حدود ۹۰ هزار واحد مسکونی با قطع برق مواجه شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طوفان سهمگین در مایورکای اسپانیا؛ میزهای کافه‌ها به پرواز درآمدند

تصاویری از سیل کم‌سابقه در ایتالیا؛ باران شش ماهه در یک و نیم روز بارید و قربانی گرفت

موج گرمای زودرس اسپانیا؛ ذخایر آب به ۵۰ درصد ظرفیت این کشور رسید