پاتریک ویه را سرمربی نیویورک سیتی شد

پاتریک ویه را سرمربی نیویورک سیتی شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پاتریک ویه را سکان هدایت تیم نیویورک سیتی را در دست گرفت. هافبک و کاپیتان سابق تیم آرسنال که اخیرا به عضویت آکادمی منچستر سیتی درآمده بود، با جدا شدن

آگهی

پاتریک ویه را سکان هدایت تیم نیویورک سیتی را در دست گرفت.

هافبک و کاپیتان سابق تیم آرسنال که اخیرا به عضویت آکادمی منچستر سیتی درآمده بود، با جدا شدن از این باشگاه انگلیسی به عنوان نخستین تجربه مربی گری یک باشگاه آمریکایی را انتخاب کرد.

ویه را در نخستین کنفرانس خبری خود پس از پیوستن به نیویورک سیتی گفت: «برای ما کسب نتیجه و افتخار بسیار مهم است زیرا افراد شما را بر اساس آنچه به دست آورده اید قضاوت می کنند. مهم است که بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم، سخت کار کنیم و سبک بازی خودمان را داشته باشیم. ما به دنبال پیروزی و بدست آوردن عنوان در عین ارائه بازی زیبا هستیم.»

قرارداد ویه را با نیویورک سیتی سه ساله است و وی باید تیم تحت هدایت خود را تا آغاز مارس زمان آغاز لیگ حرفه ای آمریکا موسوم به ام ال اس به مرز آمادگی لازم برساند.

نیویورک سیتی که بخشی از سهام آن در اختیار مالک منچستر سیتی است سال ۲۰۱۵ در اولین حضور خود در ام ال اس در میان ده تیم کنفرانس شرق با تنها دو برد از ۳۴ مسابقه جایگاهی بهتر از هشتم بدست نیاورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرسپولیس با ارائه نمایشی ضعیف مغلوب النصر عربستان شد

تهران میزبان فوق‌ستاره‌ها از پله تا رونالدو؛ حضور ۶۰ ساعته پله در ایران چگونه گذشت؟

سیل انتقادات علیه کلینزمن به‌خاطر درخواست پیراهن بازیکن رقیب کره جنوبی: «کاملا احمقانه است»