توافق هسته ای با ایران، نقطه اشتراک در مناظره جنجالی کلینتون و ساندرز

توافق هسته ای با ایران، نقطه اشتراک در مناظره جنجالی کلینتون و ساندرز
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

استقبال از پیشرفت توافق هسته ای با ایران از معدود نقاط مشترک در چهارمین مناظره تلویزیونی میان برنی ساندرز و هیلاری کلینتون، دو چهره مطرح حزب دموکرات

آگهی

استقبال از پیشرفت توافق هسته ای با ایران از معدود نقاط مشترک در چهارمین مناظره تلویزیونی میان برنی ساندرز و هیلاری کلینتون، دو چهره مطرح حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا بود. در این مناظره داغ که یکشنبه شب با شرکت رقیب کم اقبال دیگر، یعنی مارتین اومالی برگزار شد، رقبای اصلی اتهامات مختلفی را علیه یکدیگر مطرح کردند.

برنی ساندرز با طعنه به خانم کلینتون گفت: «من از بانک های بزرگ پول نمی گیرم. به خاطر سخنرانی از شرکت “گلدمن ساکس” پول نمی گیرم. “کمیته کنش سیاسی” ندارم و پول وال استریت را هم نمی خواهم. تکیه من بر طبقه متوسط و خانواده هایی است که کار می کنند.»

خانم کلینتون نیز با اشاره به عملکرد رقیب خود در مجلس سنا بویژه در ارتباط با قانون اسلحه گفت: «من بر اساس گفته های خود سناتور ساندرز این موضوع را روشن کردم که او در همراهی با لابی اسلحه تاکنون پنج بار علیه طرح بریدی رأی داده است. او به قانون مصونیت دلالان اسلحه که انجمن ملی سلاح آن را مهمترین قانون سلاح گرم در بیست سال گذشته خوانده، رأی مثبت داده است.»

نظرسنجی ها جایگاه برنی ساندرز برای نمایندگی دموکرات ها در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا را بالاتر از گذشته نشان می دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش‌های بین‌المللی به درگذشت هنری کیسینجر، سیاستمدار برجسته و کهنه‌کار آمریکایی

هنری کیسینجر؛ مبتکر «دیپلماسی پینگ‌پنگ» و متعهد به «سیاست واقع گرایانه»

از بیماری مرموز جدیدی که بین سگ‌ها شیوع پیدا کرده است چه می‌دانیم؟