Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رکورد جایزه مسابقات بخت آزمایی در سطح جهان شکسته شد

رکورد جایزه مسابقات بخت آزمایی در سطح جهان شکسته شد
Copyright 
نگارش از مهران احمدی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

به گفته برگزارکنندگان مسابقه بخت آزمایی «پاوربال» در آمریکا، چهارشنبه شب سه نفر برنده حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار جایزه این مسابقه شدند. آنها

آگهی

به گفته برگزارکنندگان مسابقه بخت آزمایی «پاوربال» در آمریکا، چهارشنبه شب سه نفر برنده حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار جایزه این مسابقه شدند. آنها مبلغ این جایزه را با یکدیگر تقسیم خواهند کرد.

رقم جایزه چهارشنبه شب رکوردی در زمینه مسابقات بخت آزمایی در سطح جهان محسوب می شود.

با اینکه افراد شرکت کننده در این مسابقه بخت آزمایی از بخت بسیار کمی (احتمال یک در ۲۹۲ میلیون) برای برنده شدن برخوردار بودند اما هیجان زیادی برای شرکت در این بخت آزمایی شکل گرفت.

یک نفر از خریداران بلیط این مسابقه بخت آزمایی می گوید: «اگر برنده شوم جایزه ام را با دوستم شریک می شوم. بدهی هایم را پرداخت می کنم و به دانشگاه بر می گردم. ضمن اینکه مقدار زیادی هم در امور خیریه سرمایه گذاری می کنم.»

از آنجا که از روز چهارم نوامبر هیچکدام از شرکت کنندگان موفق به بردن جایزه مسابقه بخت آزمایی پاوربال نشده بودند، رقم این جایزه به شکلی بی سابقه افزایش پیدا کرد. بسیاری از شرکت کنندگان در این بخت آزمایی از کشورهای کانادا و مکزیک به آمریکا آمده بودند تا بلیط ۲ دلاری این مسابقه را تهیه کنند.

یک شهروند کانادایی می گوید: «بسیاری از خویشاوندانم به اینجا آمدند. در هنگام عبور از مرز تلفنم زنگ زد و دوستم به من گفت اگر از مرز رد می شوی برای من هم بلیط پاوربال بگیر!»

هویت فرد یا افراد برنده در این مسابقه بخت آزمایی مشخص نشده است. رکورد قبلی رقم جایزه بخت آزمایی پاوربال متعلق به یک فرد بازنشسته ۸۴ ساله بود که در ماه مه سال ۲۰۱۳ برنده بیش از ۵۹۰ میلیون دلار شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زن فرانسوی با بلیط بخت‌آزمایی که روی زمین پیدا کرد ۱۲ میلیون یورو برد

برنده لاتاری یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری بالاخره خودش را معرفی کرد

انصراف از رقابت با ترامپ؛ آیا اوباما بایدن را متقاعد می‌کند؟