Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گرمای هوا، چالشی جدید در رالی داکار

گرمای هوا، چالشی جدید در رالی داکار
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کارلوس ساینز اسپانیایی روز سه شنبه و در نهمین مرحلۀ رقابتهای رالی داکار، بر سکوی پیروزی ایستاد. او همچنین توانست صدرنشین جدول کلی امتیازات شود

آگهی

کارلوس ساینز اسپانیایی روز سه شنبه و در نهمین مرحلۀ رقابتهای رالی داکار، بر سکوی پیروزی ایستاد. او همچنین توانست صدرنشین جدول کلی امتیازات شود.

استفان پترانسل فرانسوی که در روز دوشنبه موفق به صدر نشینی شده بود، در مرحله نهم با ۹ دقیقه و ۱۲ ثانیه تاخیر به رتبه هفتم قناعت کرد.

در این روز گرمای بیش از حد هوا در صحرای آرژانتین، منجر به آن شد که مسافت مسابقه کوتاهتر از دیگر روزها در نظر گرفته شود و رانندگان به جای ۲۸۵ کیلومتر، مسافتی ۱۷۹ کیلومتری را بپیمایند.

در بخش موتورسواری با وجود گرما، توبی پرایس استرالیایی همچنان پیشتاز بود. او علاوه بر صدر نشینی در جدول کلی امتیازات توانست بهترین زمان را نیز به نام خود ثبت کند.

به پایان رساندن این مرحله برای پائولو گونسالوش پرتغالی چندان آسان نبود. گرما باعث از کار افتادن موتور او شد و به این ترتیب گونسالوش که تا این مرحله دومین موتورسوار در جدول کلی امتیازات محسوب می شد، مجبور به ترک رقابت شده و موتورش نیز تا خط پایان، یدک شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها