Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

گسترش انتقادات به تعرض جنسی به زنان در آلمان

گسترش انتقادات به تعرض جنسی به زنان در آلمان
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ماجرای تعرض و آزار جنسی زنان در کلن و چند شهر دیگر آلمان به ویژه در مراسم جشن شب سال نو میلادی ابعاد گسترده تری یافت. نوک تیز انتقادات در آلمان بویژه

آگهی

ماجرای تعرض و آزار جنسی زنان در کلن و چند شهر دیگر آلمان به ویژه در مراسم جشن شب سال نو میلادی ابعاد گسترده تری یافت. نوک تیز انتقادات در آلمان بویژه متوجه پلیس فدرال این کشور است که متهم به اهمال و کم کاری در برخورد با عاملان این مزاحمت ها و آزارهای جنسی است.

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان گفت: «باید یادآوری کنم که بنا بر تصمیم قبلی، وزارت کشور پلیس فدرال را با استخدام ۴۰۰۰ نیروی جدید، قدرتمندتر خواهد کرد. این پاسخ مهمی به انتقادهاست. ما بار دیگر باید به اصل همزیستی و بنیادهای فرهنگی جامعه آلمان فکر کنیم. مردم انتظار دارند که ما در مورد چنین مشکلاتی به صحبت بسنده نکنیم، زیرا بعد از صحبت باید وارد عمل شد.»

ولفگانگ آلبرس، رئیس پلیس کلن که بیش از همه مورد انتقاد مطبوعات قرار گرفته است، در دفاع از عملکرد پلیس گفت: «تا کنون ۱۶ مظنون شناسایی شده اند و یگانهای تحقیقاتی کار خود را در این زمینه ادامه می دهند. کار ساده ای نیست چون کیفیت همه تصاویر به دست آمده خوب نیست. صحبتهای شاهدان بسیاری نیز باید شنیده شود. این کاری است که مأموران ما در حال حاضر دارند انجام می دهند. ما از زمانی که نیاز به نتیجه گیری سریعتر پیدا کردیم مشخصا تعداد پرسنل مان را افزایش دادیم.»

شایعاتی نیز در مورد دست داشتن مهاجران خارجی در ماجرای مزاحمت های خیابانی برای زنان در آلمان مطرح است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ظرفیت‌های پنهان فریبکاری هوش مصنوعی؛ آیا فناوری انسان نسل او را منقرض می‌کند؟

کشف بقایای زنان متعلق به ۶ هزار سال پیش که به شیوه «مافیاهای ایتالیایی» شکنجه و خفه شده‌اند

آیا با داروهای کاهش وزن، افکار خودکشی به سر می‌زند؛ آژانس دارویی اروپا نتیجه تحقیقات را منتشر کرد