Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

شروع رالی «اکو ریس» از موناکو

شروع رالی «اکو ریس» از موناکو
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هشتمین دور از مسابقات رالی آفریقا موسوم به «اکو ریس» روز یکشنبه از موناکو رسما کار خود را آغاز کرد. شرکت کنندگان در این روز آخرین بررسی های فنی را

آگهی

هشتمین دور از مسابقات رالی آفریقا موسوم به «اکو ریس» روز یکشنبه از موناکو رسما کار خود را آغاز کرد. شرکت کنندگان در این روز آخرین بررسی های فنی را قبل از شروع مرحله نخست انجام دادند.

حدود دویست خودرو در رالی ۲۰۱۶ شرکت دارند که قرار است مسیر شش هزار کیلومتری مسابقه را با گذر از مراکش و موریتانی، روز دهم ژانویه در منطقه دریاچه صورتی واقع در سنگال به پایان برسانند.

شروع غیر معمول اکو ریس از موناکو با استقبال ژان لویی اِشلِسر مواجه شده که خود شش بار قهرمان این مسابقات شده است. او حالا به عنوان یکی از برگزار کنندگان این مسابقات می گوید: «نخستین تازگی این است که رالی از موناکو استارت می خورد. ما از این مسئله بسیار مفتخریم. می دانید موناکو به هر حال قطب ورزش اتوموبیلرانی است و به اعتقاد من شروع یک رالی از این شهر، مسئله ای که تا بحال اتفاق نیافتاده، می تواند بسیار ارزشمند باشد بخصوص برای شرکت کنندگان در رالی. من هم به شخصه دوست داشتم مسابقه را از اینجا شروع کنم.»

در میان موتورسواران پال آندرس اوله والسِتِر نروژی که عنوان دار قهرمانی در این رشته است همچنان از شانس های اصلی هشتمین دور این مسابقات به شمار می رود.

در قسمت اتوموبیل پیش بینی می شود رقابت اصلی میان رانندگانی چون ژان آنتوان ساباتیه، پاسکال توماس، ژان پی یر استروگو، دومینیک هوسیو و نیز ماتیو سرادوری باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگاهی به نتایج پنجمین مرحله از مسابقات رالی «اکو ریس»

یکه تازی اولِوالسِتِر در مسابقات رالی «اکو ریس»

درخشش مدعیان قهرمانی در سومین مرحله از مسابقات رالی «اکو ریس»