Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هشدار سیل در شمال انگلستان

هشدار سیل در شمال انگلستان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در بارانی ترین دسامبر بریتانیا از آغاز ثبت آمار، تهدید سیل برای چهارمین بار بر شمال انگلستان سایه انداخت.

آگهی

تهدید سیل بار دیگر بر شهرستان کامبریا در شمال انگلستان سایه انداخته و ارتش بریتانیا برای کمک به روند آماده سازی به منطقه اعزام شده است. سربازان با ابزاری چون گونی های شن در سه شهر این شهرستان سیل گیرهای موقتی برپا کرده اند. فرارسیدن ایام جشن کریسمس و سال نو هم رنج حاصل از بلایای طبیعی را دوچندان می کند.

ایوانز، افسر ارتش، می گوید: «اوضاع متفاوتی است. معمولاً این روزها مرخصی هستیم و با خانواده در خانه، امسال ولی به دیگران کمک می کنیم.»

در ماه جاری اهالی شهرستان کامبریا سه بار شاهد جاری شدن شدید سیل بودند. بارش باران فراوان رودهای مملو از آب منطقه را با خطر طغیان مواجه کرده است. بیش از پنجاه هشدار سیل در انگلستان و ولز مخابره شده است. این بدین معناست که هر آن احتمال راه افتادن سیل می رود و در نتیجه آمادگی برای مقابله با آن حیاتی است.

ماریا بنت، از ساکنان منطقه، می گوید: «گریه همه مان را درآورد و مدام می گوییم امسال حس و حال کریسمس را ندارد. اما آدم تلاش می کند که بسازد. در یک اتاق حبس شده ایم، با یک درخت کریسمس مصنوعی، همیشه درخت واقعی داشتیم، به هر دری زده ایم تا بشود جشن گرفت. اما آن کریسمسی نیست که معمولاً داشتیم.»

در سراسر کامبریا هشت مرکز اضطراری پخش ناهار کریسمس مستقر شده اند تا خانواده های سیل زده از عیدشان نمانند. برخی از اهالی نیز به همین مناسبت اعانه دریافت کرده اند.

این ماه دسامبر، بارانی ترین دسامبر بریتانیا از آغاز ثبت آمار هواشناسی تا کنون است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویری از تشریفات پادشاهی و کالسکه سلطنتی در لندن؛ چارلز سوم پارلمان جدید بریتانیا را افتتاح کرد

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

مسابقات دوی قهرمانی جهانی حلزون‌ها