Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کاجهای کریسمس در اروپا بدون برف می مانند

کاجهای کریسمس در اروپا بدون برف می مانند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جشنهای کریسمس امسال در بسیاری از نقاط اروپا بدون برف برگزار می شود. در برلین، درختان گیلاس به شکوفه نشسته اند، و بنا به پیش بینی اداره هواشناسی

آگهی

جشنهای کریسمس امسال در بسیاری از نقاط اروپا بدون برف برگزار می شود. در برلین، درختان گیلاس به شکوفه نشسته اند، و بنا به پیش بینی اداره هواشناسی آلمان، در روزهای آینده فقط ارتفاعات کوهستانی این کشور شاهد بارش برف خواهد بود.

سوئیس نیز امسال در مقایسه با سالهای گذشته شاهد بارش برف کمتری بوده، و بسیاری از پیستهای اسکی آن با کمبود برف مواجه اند. یک شهروند سوئیسی در این باره می گوید: «هوای گرم حس خوبی دارد اما قدری نگران کننده هم هست. هر سال، زمستان برف کمتری می بارد. اوضاع مناسبی برای اسکی بازی نیست.»

در همین حال، در روسیه نیز دمای هوا به طرز کم سابقه ای بالاست و کاجهای کریسمس بدون برف مانده اند. یکی از ساکنان مسکو می گوید: «این زمستان روسی نیست. از دیدن آذین بندیها و درختهای کریسمس خوشحالیم، اما دلمان برای برف هم تنگ شده، برای آن حال عجیب و آن حس پاکی که فقط بارش برف به آدم می دهد.»

گرمای هوا در روسیه به آب شدن یخهای بسیاری از پیستهای پاتیناژ منجر شده و سرسره یخی مسکو، از دیدنیهای مهم این شهر در موسم کریسمس، چهار روز پس از افتتاح آن آب شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تنوع جشن های کریسمس در اروپا و فراتر از اروپا

تدابیر شدید امنیتی همزمان با جشن کریسمس در بیت لحم

کاجهای کریسمس در اروپا بدون برف می مانند