دومین عنوان نخست در اسکی مارپیچ برای کریستوفرسن نروژی

دومین عنوان نخست در اسکی مارپیچ برای کریستوفرسن نروژی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هنریک کریستوفرسن نروژی روز سه شنبه موفق شد با به جای گذاشتن رکورد ۱ دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه، مسابقات اسکی مارپیچ ایتالیا را بر روی پیست

آگهی

هنریک کریستوفرسن نروژی روز سه شنبه موفق شد با به جای گذاشتن رکورد ۱ دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه، مسابقات اسکی مارپیچ ایتالیا را بر روی پیست مادونا کامپیلیو فتح کند.

اسکی باز بیست و یک ساله نروژی با به دست آوردن این عنوان توانست ششمین پیروزی و دومین مقام نخست در ماده مارپیچ را در این فصل از جام جهانی اسکی تجربه کند. کریستوفرسن در مارپیچ ایتالیا برتری خود را در هر دو دور این مسابقات بر حریفان خود حفظ کرد.

مارسل هیرشر اتریشی که در حال حاضر با ۶۲۳ امتیاز در صدر جدول کلی رقابت های جام جهانی اسکی قرار دارد در این مسابقه با اختلاف یک ثانیه و بیست و پنچ صدم ثانیه نسبت به کریستوفرسن در جای دوم قرار گرفت. این هفتمین بار است که مارسل هیرشر در هشت مسابقه قبلی خود بر روی سکو قرار می گیرد.

مارکو شوارتس، دیگر اسکی باز اتریشی پیست کامپیلیوی ایتالیا بود که توانست با رکورد ۱ دقیقه و ۳۹ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه بعد از هیرشر هموطن خود در جایگاه سوم بایستد. شوارتس که در آستانه بیست سالگی است، در حالیکه دور اول مسابقات مارپیچ ایتالیا را با رتبه شانزدهم به پایان رساند، در دور دوم عملکرد درخشانی داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

بعد از تهدید فیفا، نروژ از ایده تحریم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منصرف شد

پایان مسابقات جهانی کوهنوردی با اسکی در سوئیس با معرفی تیم های برگزیده