آلبرت ریورا، زاده کاتالونیا و طرفدار اتحاد اسپانیا

آلبرت ریورا، زاده کاتالونیا و طرفدار اتحاد اسپانیا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آلبرت ریورا (Albert Rivera) که با خط مشی سیاسی جدیدی وارد صحنه سیاست ملی اسپانیا شده، از نظر بسیاری از اسپانیایی ها محبوب ترین رهبر سیاسی است. این

آلبرت ریورا (Albert Rivera) که با خط مشی سیاسی جدیدی وارد صحنه سیاست ملی اسپانیا شده، از نظر بسیاری از اسپانیایی ها محبوب ترین رهبر سیاسی است. این وکیل ۳۶ ساله و قهرمان شنا، در سال ۲۰۰۶ میلادی حزب سیدادانوس یا شهروندان را تاسیس کرد.

آگهی

او می گوید: «من بسیار به خودم افتخار می کنم که در بارسلون کاتالونیا به دنیا آمده ام هم از لحاظ سیاسی و هم جسمی؛ و اینکه امروز می توانم در مادرید حضور یابم و مقابل تمام مردم بگویم که اسپانیا همچنان متحد باقی می ماند و خود را دوباره احیا خواهد کرد و همه اسپانیایی ها با همدیگر خواهند بود.»

حزب او که از منتقدان جدی احزاب استقلال طلب کاتالونیا محسوب می شود، در انتخابات منطقه ای و شهرداریها در ماههای مه و سپتامبر گذشته توانست به یک گزینه معتبر مقابل چشمان هزاران رای دهنده ای تبدیل شود که از احزاب بزرگ کشور مایوس شده بودند.

نامزدهای حزب سیدادانوس یا شهروندان توانستند با سخنرانی هایشان در زمینه اتحاد اسپانیا ۲۵ کرسی را در منطقه کاتالونیای اسپانیا از آن خود کنند.

آلبرت ریورا دارای روحیه ای جاه طلب است و هرگز نیز تمایلش را برای آنکه نخست وزیر آینده این کشور شود، پنهان نکرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هوش مصنوعی با شعار «لختش کنید»؛ دختران نوجوان اسپانیایی قربانی پخش تصاویر برهنه جعلی شدند

دادگاه بوسه زورکی؛ روبیالس حتی حق ندارد از ۲۰۰ متری هرموسو هم بگذرد

جذب نیرو برای اوکراین توسط شرکت «جی‌.او‌.ای تاکتیکال» چه تفاوتی با فعالیت واگنر برای روسیه دارد؟