Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ستایش رئیس جمهور روسیه از دونالد ترامپ و ژوزف بلاتر

ستایش رئیس جمهور روسیه از دونالد ترامپ و ژوزف بلاتر
Copyright 
نگارش از مهران احمدی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه از آمادگی کشورش برای بهبود روابط با ایالات متحده آمریکا خبر داد. آقای پوتین می گوید که کشورش آماده است

آگهی

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه از آمادگی کشورش برای بهبود روابط با ایالات متحده آمریکا خبر داد. آقای پوتین می گوید که کشورش آماده است تا با هر کسی که سال آینده به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب می شود همکاری کند.

از طرف دیگر رئیس جمهور روسیه در سخنان سالانه خود و در پاسخ به سوالی در مورد میزبانی کشورش برای جام جهانی سال ۲۰۱۸ گفت که روسیه میزبانی این مسابقات را به شکلی شرافتمندانه کسب کرده است.

رئیس جمهور روسیه در مورد تحقیقاتی که درباره فساد در فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در جریان است، گفت: «در مورد ژوزف بلاتر باید بگویم که او مردی بسیار محترم است. او برای پیشرفت فوتبال جهان زحمت زیادی کشیده است. او کسی است که باید به او جایزه صلح نوبل اهدا شود.»

آقای پوتین در سخنان خود از آمادگی دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز در میان جمهوریخواهان آمریکا برای بهبود روابط با روسیه استقبال کرد و او را “رهبری تمام عیار” در عرصه رقابت برای ریاست جمهوری آمریکا خواند.

هر چند رئیس جمهور روسیه به ندرت در مورد خانواده خود سخن می گوید اما وی در سخنان روز پنجشنبه خود به زندگی دخترانش اشاره کرد.

ولادیمیر پوتین در مورد دخترانش گفت: «آنها گام اول را در زندگی حرفه ای خود بر می دارند و موفق هستند. من هرگز در مورد موضوعات مربوط به خانواده ام سخن نگفته ام. آنها در امور تجاری حضور ندارند. در عرصه سیاست نیز دخالتی ندارند. آنها به دنبال اینگونه امور نیستند.»

رئیس جمهور روسیه گفت که دخترانش همواره در روسیه زندگی و تحصیل کرده اند، اما از اشاره به زمینه کاری آنها خودداری کرد.

براساس آخرین نظرسنجی های انجام شده تقریبا ۹۰ درصد مردم روسیه به ولادیمیر پوتین که در ۱۶ سال گذشته رئیس جمهور و یا نخست وزیر روسیه بوده است، اعتماد دارند و از وی حمایت می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویر سرباز آمریکایی که به دیدار دوست دختر روس شتافت؛ پنتاگون: قوانین ارتش را هم زیر پا گذاشته است

گروگانگیری داعش در روستوف؛ نیروهای ویژه روسیه در پی درگیری مرگبار زندانبانان را آزاد کردند

پوتین شرایط جدید روسیه را برای صلح با اوکراین اعلام کرد؛ کی‌یف پیشنهاد مسکو را رد کرد