Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مرکل: شمار پناهجویان «کاهش قابل ملاحظه» خواهد داشت

مرکل: شمار پناهجویان «کاهش قابل ملاحظه» خواهد داشت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از کنفرانس سالانه حزب خود استفاده کرد تا بار دیگر از سیاستهایش در قبال پناهجویان دفاع کند. خانم مرکل، بحران پناهجویان را

آگهی

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از کنفرانس سالانه حزب خود استفاده کرد تا بار دیگر از سیاستهایش در قبال پناهجویان دفاع کند. خانم مرکل، بحران پناهجویان را «آزمونی تاریخی» برای اروپا خواند و گفت که آلمان به ارزشهای انسانی خود وفادار بوده است.

صدر اعظم آلمان از معدود رهبران اروپایی بود که صراحتا اعلام کرد که درهای کشورش به روی پناهجویانی که از کشورهای جنگ زده مثل سوریه فرار می کنند باز است.

آنگلا مرکل در کنفرانس سالانه حزب دموکرات مسیحی آلمان گفت: «با روحیه ای که در بحران پناهجویان از خود نشان داده ایم به دستاوردهای بسیاری دست یافته ایم. ما در این مسیر به کار خود ادامه خواهیم داد. ذات حزب دموکرات مسیحی، توانایی انجام کار در موقعیتهای دشوار است.»

خانم مرکل که از طرف حزب مخالف و گروهی از هم حزبیهایش برای کنترل بیشتر پناهجویان وارد شده به آلمان تحت فشار است وعده داد که شمار پناهجویان کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

صدر اعظم آلمان گفت: «ما می خواهیم که شمار پناهجویان را به طور «قابل ملاحظه ای» کاهش دهیم و این کار را انجام خواهیم داد. این به نفع همه است.»

اصطلاح «کاهش قابل ملاحظه» مستقیما از بیانیه حزب گرفته شده است که در شب آغاز کنفرانس و در پی توافق گروه های مختلف حزب صادر شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مرکل چهره برتر سال از نگاه مجله تایم

آیا ستاره اَبَر زن اروپا، در حال افول است؟

حمله با تبر در آلمان پیش از مسابقه جام ملت‌های اروپا؛ پلیس به فرد مهاجم شلیک کرد