Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فرانک پیکارد: مارسل هیرشر می تواند این فصل نیز قهرمان جام جهانی اسکی شود

فرانک پیکارد: مارسل هیرشر می تواند این فصل نیز قهرمان جام جهانی اسکی شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به مجله هفتگی اسکی خوش آمدید. کیلی، کلامر، استن مارک، زوربیگن، کیوُس، مه یر و میلر، همه اسکی بازان بزرگ اثری از خود در اولین مسبقه “ول دیزر” به جای

آگهی

به مجله هفتگی اسکی خوش آمدید. کیلی، کلامر، استن مارک، زوربیگن، کیوُس، مه یر و میلر، همه اسکی بازان بزرگ اثری از خود در اولین مسبقه “ول دیزر” به جای گذاشته اند. پیروزی در این پیست اهمیت بسیاری دارد. امروز هنریک کریستوفرسون نروژی با قهرمانی در اسلالوم به فهرست این اسکی بازان اضافه می شود. او موفق شد سریعتر از مارسل هیرشر صدرنشین جام جهانی، و نویرویتر آلمانی از خط پایان عبور کند و در مسابقات مهم پیست ول دیزر مقام اول را از آن خود کرد.

مارسل هیرشر بار دیگر در غیبت اکسل لوند اسویندال بهره برد و با سومین پیروزی فص توانست صدر جدول جام جهانی را از آن خود کند. فرانک پیکارد کارشناس برنامه می گوید او می تواند بار دیگر گوی جام جهانی را از آن خود کند.

پیکارد: “واقعا فکر نمی کنم کسی بتواند مانع قهرمانی او در این فصل شود مگر خود او. هیرشر به هرترتیب در تمامی مسابقات فصل با اقتدار حاضر خواهد شد و می تواند حتی در مسابقات سرعت و مارپیچ بزرگ نیز به پیروزیهایی دست پیدا کند چرا که از لحاظ جسمانی در بهترین شرایط قرار دارد. در اسلالوم هم می تواند صد درصد خود را ارائه دهد به این ترتیب می توان گفت در حال حاضر کسی نمی تواند جلودار او باشد.”

پس از آنکه میکائلا شیفرین بدلیل مصدومیت زانو برای انجام برخی آزمایشها به آمریکا رفت همه می دانستند که مسابقه اسلالوم اره سوئد برای قهرمانی همه ممکن است اما کسی حتی فکر نمی کرد که پترا ویخووا اسلوواک در این رقابت پیروز شود.

آنیا پارسون در سال ۲۰۰۷ توانست در خانه یکی از درخشان ترین دوران اسکی اش را سپری کند. پارسون سوئدی توانست در سوئد سه ماده را در یک فصل از آن خود کند.

یانیکا کوستلیچ بازنشسته شد و آنیا پارسون توانست در مسابقات جهانی آره پیروز شود. وی توانست ابتدا در سوپر جی در مقابل اسکی باز چون لیندسی ون مقام اول را از آن خود کند. در مسابقه دوم توانست پیروز رقابتهای سوپر ترکیبی مارپیچ سرعت باشد. مانکوزو و ون در پی او در مکانهای بعدی قرار گرفتند و نهایتا با اختلاف ۱۶ ثانیه توانست در مسابقات اسلالوم اره سوئد پیروز شود. او در میان نادر اسکی بازان زنی است که توانسته اند در پنج ماده مسابقات اسکی جام جهانی مقام قهرمانی را از آن خود کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

بعد از تهدید فیفا، نروژ از ایده تحریم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منصرف شد

پایان مسابقات جهانی کوهنوردی با اسکی در سوئیس با معرفی تیم های برگزیده