زوکربرگ ۹۹ درصد سهام خود در فیسبوک را به کودکان اختصاص می دهد

زوکربرگ ۹۹ درصد سهام خود در فیسبوک را به کودکان اختصاص می دهد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مارک زوکربرگ، بنیانگذار و مالک فیسبوک و همسرش روز سه شنبه ضمن اعلام خبر تولد اولین فرزند خود، از اختصاص ۹۹ درصد از سهام خود در فیسبوک به موسسۀ خیریۀ

آگهی

مارک زوکربرگ، بنیانگذار و مالک فیسبوک و همسرش روز سه شنبه ضمن اعلام خبر تولد اولین فرزند خود، از اختصاص ۹۹ درصد از سهام خود در فیسبوک به موسسۀ خیریۀ «ابتکار چان – زاکربرگ» خبر دادند. این خبر در جریان نامه ای که این پدر و مادر جوان برای نوزاد دختر خود به نام مکس نوشته و منتشر کرده اند، اعلام شده است.

بر اساس این نامه، میزان اختصاص یافته به این موسسه که در امور آموزش، بهداشت و تغذیۀ کودکان در سراسر جهان فعالیت خواهد کرد، در طول زندگی این زوج ثروتمند صرف این امور خیریه خواهد شد.

ارزش سهام این زوج در فیسبوک در حال حاضر در بازارهای مالی بالغ بر ۴۵ میلیارد دلار برآورد می شود.

زاکربرگ که از دو ماه پیش به مرخصی زایمان رفته است، با نزدیک شدن روزهای به دنیا آمدن فرزندش اعلام کرد مرخصی زایمان کارکنان فیسبوک را به چهار ماه افزایش می دهد.

مارک زاکربرگ یکی از موفق ترین مدیران در زمینۀ ارتباطات و اینترنت در سطح دنیاست و گفته می شود به دلیل شیوۀ مدیریت و نزدیکی با کارکنان فیسبوک، در میان آن ها بسیار محبوب است.

وی جوانترین میلیارد دنیا نیز لقب گرفته است و صاحب بزرگترین شبکۀ اجتماعی است که از دو سال پیش وارد بورس شد و بر ثروت خود افزود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرونده جدید برای دونالد ترامپ؛ رئيس جمهوری سابق «با کلاهبرداری ارزش دارایی‌های خود را افزایش داده»

گسترش نظارت با دوربین توسط طالبان؛ آیا شرکت چینی طرح امنیتی آمریکا یا ترکیه را اجرا می‌کند؟

چراغ سبز بایدن به تحویل موشک‌های دوربرد «ا‌تکمز» به کی‌یف؛ این موشک‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟