Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

درخشش کره جنوبی در نخستین روز مسابقات جودوی جایزه بزرگ این کشور

درخشش کره جنوبی در نخستین روز مسابقات جودوی جایزه بزرگ این کشور
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اوتگونتسیتسیگ گالبادراخ، جودوکار با تجربه قزاق مدال طلای وزن منهای ۴۸ کیلوگرم مسابقات جایزه بزرگ کره جنوبی را به گردن آویخت. او با کسب ۲ امتیاز

آگهی

اوتگونتسیتسیگ گالبادراخ، جودوکار با تجربه قزاق مدال طلای وزن منهای ۴۸ کیلوگرم مسابقات جایزه بزرگ کره جنوبی را به گردن آویخت. او با کسب ۲ امتیاز وازاری، حریف مجارستانی خود اوا چرنویسکا را شکست داد.

در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، آندرا شیتو از رومانی و ماکو اوشیو ژاپنی رو در روی هم ایستادند. آندرا ۲۷ ساله و با تجربه با اتکا به قدرت بدنی بالای خود، حریف جوانش را مغلوب و مدال طلا را از آن خود کرد.

کیم جان دی، جودوکار کشور میزبان از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را برد و روی سکوی نخست وزن منهای ۵۷ کیلوگرم ایستاد. او در دیدار نهایی از سد حریف ۲۲ ساله بریتانیایی خود، نکودا دیویس گذشت.

در بخش مردان و در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، کیم ون جین، جودوکار ۲۳ ساله اهل کره جنوبی خوش درخشید. دارنده ۲ مدال نقره جهانی در فینال با برتری کامل، بولدباتار گانبات از مغولستان را به زانو در آورد.

وزن منهای ۶۶ کیلوگرم، صحنه یکه تازی میخایل پولایف روس بود. این جودوکار ۲۸ ساله در دیدار نهایی با ارائه نمایشی تحسین برانگیز، تاروح فوجیساکا از ژاپن را از پیش رو برداشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها