حملات جدید فلسطینی ها با چاقو به اسرائیلی ها در کرانه باختری

حملات جدید فلسطینی ها با چاقو به اسرائیلی ها در کرانه باختری
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در جریان سه حمله جداگانه با چاقو از سوی فلسطینی ها به اسرائیلی ها در روز یک شنبه در کرانه باختری، سه فلسطینی از جمله دو زن کشته شدند. در یکی از

آگهی

در جریان سه حمله جداگانه با چاقو از سوی فلسطینی ها به اسرائیلی ها در روز یک شنبه در کرانه باختری، سه فلسطینی از جمله دو زن کشته شدند. در یکی از حملات یک مرد فلسطینی و در دو حمله دیگر دو زن فلسطینی با چاقو به اسرائیلی ها حمله کردند. همچنین در جریان این حملات یک زن اسرائیلی که بشدت زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد که بخاطر شدت جراحات جانش را از دست داد.

در جریان خشونت های جدید که از ابتدای ماه اکتبر شروع شده دست کم ۸۲ فلسطینی و ۱۸ اسرائیلی کشته شده اند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در سخنانی در این ارتباط گفت: «ما در منطقه الخلیل اقداماتی مانند دستگیری افراد، ایجاد موانع و افزایش نیروهایمان را انجام داده ایم. همچنین اقدامات مشابهی را در اورشلیم داشته ایم که بیشتر حملات از آنجا سرچشمه می گیرد.»

در بیت المقدس معترضان اسرائیلی در تجمعی خواستار افزایش امنیت در شهرک های کرانه باختری شدند. آنها عکس هایی از اسرائیلی هایی که اخیرا در حملات با چاقو کشته شده اند را در دست داشتند.

همچنین در مراسم دیگری در بیت المقدس، گروهی از اسرائیلی ها برای ادای احترام به یک آمریکایی ۱۸ ساله که در تیراندازی های کرانه باختری کشته شده است، تجمع کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عملیات «طوفان الاقصی»؛ قربانیان، مفقودشدگان و گروگان‌های خارجی اهل کدام کشورها هستند؟

تصاویری از حملات هوایی اسرائیل به غزه همزمان با جمع‌آوری اجساد از خیابان‌های شهر سدروت

آیا محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی مورد سوءقصد قرار گرفته است؟