Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نخستین واکنش «عقاب های مرگ» به حملات پاریس؛ آنها نخواستند دوستانشان را تنها بگذارند

نخستین واکنش «عقاب های مرگ» به حملات پاریس؛ آنها نخواستند دوستانشان را تنها بگذارند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اعضای گروه موسیقی «عقاب های مرگ»، برای نخستین بار بعد از حملات تروریستی ۱۳ نوامبر به سالن کنسرت باتاکلان ‍پاریس، جایی که آنها در حال اجرای کنسرت

آگهی

اعضای گروه موسیقی «عقاب های مرگ»، برای نخستین بار بعد از حملات تروریستی ۱۳ نوامبر به سالن کنسرت باتاکلان ‍پاریس، جایی که آنها در حال اجرای کنسرت بودند، واکنش نشان دادند. حمله به این سالن کنسرت دست کم ۸۹ کشته بر جای گذاشت.

آنها با انتشار نوشته ای در صفحه فیس بوک خود گفته اند که وحشت زده شده اند و تلاش می کنند با آنچه در فرانسه اتفاق افتاد کنار بیایند.

جسی هیوز خواننده گروه عقاب های مرگ از مشاهداتش در جریان این حمله چنین گفت: «چند نفر در رخت کن ما پنهان شده بودند. قاتل ها توانستند داخل رخت کن شوند و همه را بکشند بجز یک بچه که زیر کاپشن چرمی من پنهان شده بود.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا قاتل ها وارد رخت کن شما شدند٬ گفت: «بله. مردم خود را به مردن می زدند و خیلی ترسیده بودند. دلیل اصلی که تعداد زیادی کشته شدند این بود که خیلی ها نخواستند دوستانشان را تنها بگذارند. و بسیاری خودشان را جلوی دیگران انداختند.»

با گذشته یک هفته از حملات تروریستی پاریس، هنوز هم می توان صدای موسیقی را از نزدیکی سالن کنسرت باتاکلان پاریس شنید. به لطف یک پیانو در نزدیکی این سالن، رهگذران با نواختن قطعات کوتاهی یاد ۱۳۰ کشته حملات تروریستی جمعه شب پاریس را گرامی داشتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عقاب های هوی متال در سوگ حملات پاریس

کشف بقایای زنان متعلق به ۶ هزار سال پیش که به شیوه «مافیاهای ایتالیایی» شکنجه و خفه شده‌اند

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند