Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

جایزه بزرگ چین: یونچیآ یانگ در خانه قهرمان شد

جایزه بزرگ چین: یونچیآ یانگ در خانه قهرمان شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در غیاب بزرگان وزن منهای ۶۳ کیلوگرم زنان، یونچیآ یانگ خوش درخشید و در خانه طلا گرفت. جوکادر چینی در دومین روز از مسابقات جایزه بزرگ چینگدائو موفق شد

آگهی

در غیاب بزرگان وزن منهای ۶۳ کیلوگرم زنان، یونچیآ یانگ خوش درخشید و در خانه طلا گرفت. جوکادر چینی در دومین روز از مسابقات جایزه بزرگ چینگدائو موفق شد بوسرا کاتیپوگلو از کشور ترکیه را شکست دهد.

لیانا مارزوک، مدافع عنوان قهرمانی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم به سد سخت باربارا ماتیک از کشور کرواسی خورد و درهم شکست. جودکار آلمانی در لحظات نخست نبرد با یک وازاآری از حریف خود عقب افتاد و یک دقیقه بعد و در پی یک غفلت ناچیز یک امتیاز دیگر نیز از دست داد و از حفظ عنوان قهرمانی خود بازماند.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مردان نیز امیدِ قهرمانِ نامدار آذری، رستم اوروجوف دیری نپایید؛ او که چندین عنوان قهرمانی جهان از جمله جایزه بزرگ مسکو و میامی این فصل را در کارنامه خود دارد، نتوانست در برابر حریف نچندان مشهور ژاپنی اش، سویچی هاشیموتو، قدرنمایی کند و به سرعت در آغاز نبرد دو امتیاز حیاتی از دست و شکست را پذیرفت.

آخرین فینال روز در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم مردان برگزار شد. نبردی سخت و نفسگیر بین کیچون وانگ از کره جنوبی که زمانی مرد شماره جهان بود و گوکی مارویاما ژاپنی که نمایش بسیار عالی ارائه کرده و حریفان قدری را از پیش روی برداشته بود. زورآزمایی این دو تا لحظه پایانی شانه به شانه ادامه یافت اما وانگ از یک لحظه غفلت حریف ژاپنی بهره جست و موفق شد او را نقش تاتامی کند نشان دهد که به روزهای اوج خود نزدیک می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه درخشش زنان ایرانی در بازی‌های آسیایی؛ کسب مدال در دوچرخه‌سواری، قایقرانی و تکواندو

جام ملت‌های آسیا؛ صعود مقدرانه قطر و تاریخ‌سازی تاجیک‌ها

بهای بلیط‌‌های دیدار دوستانه آرژانتین و استرالیا اعلام شد؛ ۶۳۰ یورو برای دیدن مسی در چین