مقامهای امنیتی فرانسه جستجوهای خود را گسترش می دهند

مقامهای امنیتی فرانسه جستجوهای خود را گسترش می دهند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس فرانسه دوشنبه شب، در ادامه جستجو برای یافتن هرگونه سر نخ با حمله های پاریس، در مجموع ۱۲۸ یورش به اماکن مشکوک در سراسر فرانسه انجام داده است. در

آگهی

پلیس فرانسه دوشنبه شب، در ادامه جستجو برای یافتن هرگونه سر نخ با حمله های پاریس، در مجموع ۱۲۸ یورش به اماکن مشکوک در سراسر فرانسه انجام داده است. در همین حال پلیس گزارش داده که سومین خودروی متعلق به تروریست ها را در ناحیه ۱۸ پاریس یافته است.

پلیس خانه های حمله کننده های انتحاری که هویتشان مشخص شده را جستجو می کند. یکی از همسایگان سامی عمیمور، مهاجم کشته شده در سالن باتاکلان، می گوید: «سامی عمیمور از کار اخراج شده بود. برای همین رفت و آمدش به مسجد بیشتر و بیشتر شد. در نهایت هم به سوریه رفت.»

بنا بر آخرین گزارش ها، پلیس توانسته هتلی را که صلاح عبدالسلام، مظنون فراری، در آنجا ساکن بوده بیابد. به گفته پلیس، احتمالا مهاجمان نیز پیش از حمله در اتاقهای این هتل ساکن بوده اند.

از سوی دیگر، مقامهای امنیتی توانسته اند صدای فردی که از سوی داعش مسئولیت حمله های پاریس را پذیرفته شناسایی کنند. به گفته پلیس این صدا متعلق به فابین کلن است. وی پیش از این در سال ۲۰۰۹ بدلیل ارتباط با گروههای جهادی در عراق به زندان محکوم شده بود. او اکنون در سوریه بسر می برد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ارتباط منطقه «مولن بک» در بلژیک با حملات تروریستی پاریس

مهاجمان و مظنونان حملات مرگبار پاریس چه کسانی هستند؟

ارمنی‌تبار، پارتیزان و شاعری کمونیست؛اولین خارجی که در کنار مشاهیر بزرگ فرانسه آرام می‌گیرد که بود؟