Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نمایشگاه هوایی دبی آغاز به کار کرد

نمایشگاه هوایی دبی آغاز به کار کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه هوایی دبی که یکی از بزرگترین نمایشگاهها از این نوع در جهان است، روز یکشنبه کار خود را در این شیخ نشین آغاز کرد. در نمایشگاه امسال، بیش از

آگهی

نمایشگاه هوایی دبی که یکی از بزرگترین نمایشگاهها از این نوع در جهان است، روز یکشنبه کار خود را در این شیخ نشین آغاز کرد. در نمایشگاه امسال، بیش از ۱۱۱۰ شرکت کننده، تولیدات خود در این زمینه را به معرض عموم می گذارند.

نمایشگاه هوایی امسال با حضور شیخ محمد بن رشید المکتوم، معاون رئیس جمهوری امارات عربی متحده بازگشایی شد. در نمایشگاه امسال، علاوه بر ارائۀ جدیدترین فناوری های هوایی، بخش امنیت پرواز نیز بویژه در هواپیماهای مسافربری بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این نمایشگاه به فاصلۀ چند روز از سقوط مشکوک هواپیمای مسافربری ایرباس روسی در صحرای سینا درهای خود را به روی متخصصان و بازدید کنندگان باز می کند. همین امر و گسترش ناامنی در این منطقه، بر اهمیت امنیت پروازی افزوده است.

نمایشگاه هوایی دبی فرصت خوبی برای صاحبان صنعت هواپیماسازی و خریداران برای عقد قراردادهای تجاری است و انتظار می رود بیش از ۶۵۰۰۰ نفر طی چهار روز از این نمایشگاه بازدید کنند.

ریتا دل پرت، خبرنگار یورونیوز از دبی دربارۀ این نمایشگاه می گوید: «شور و هیجان خاصی در نمایشگاه امسال حاکم است. گفت و گوها میان خریداران و عرضه کنندگان در جریان است و قراردادهایی نیز در اولین روز به امضا رسیده است. در روزهای آینده، از مبالغ رد و بدل شده در جریان این قراردادها تصویر دقیق تری خواهیم داشت.»

نمایشگاه هوایی دبی روز دوازدهم نوامبر به پایان می رسد. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در این شیخ نشین برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نمایشگاه هوایی پاریس؛ نسل جدید جنگنده‌های اروپا معرفی شد  

کودکان فلسطینی مجروح غزه در شهرک بشردوستی امارات دوباره طعم زندگی عادی را می‌چشند

پولشویی از طریق خرید ملک در دبی؛ «حزب‌الله و حوثی‌ها» چگونه تحریم‌های آمریکا را دور می‌زنند؟