در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

گشایش کتابفروشی آمازون در سیاتل

شرکت آمازون با هدف گسترش تجارت خود از طریق حضور فیزیکی مشتری، یک کتابفروشی در شهر سیاتل آمریکا باز کرد. در این مرکز کتابهای پرطرفدار آمازون در معرض فروش قرار گرفته است.

مشتریان همچنین می توانند از نزدیک با محصولات الکترونیکی آمازون از جمله کتابخوان کیندل و فایر تی وی آشنا شوند.

به نظر ابتکار پرطرفداری می رسد:

Los mundos #BrandOffOn se diluyen. Abren tienda física de Amazon Books en Seatle https://t.co/MO8cwO6SCIpic.twitter.com/yaVZsfgsnj

— Emiliano Perez A. (@EPAdesign) noviembre 3, 2015

نامزد مستقلی که حتی همسرش هم به او رای نداد

علی عثمان دیمیتراس، نامزد مستقل انتخابات اخیر ترکیه در حوزه ای که رای خود را درصندوق انداخت تنها یک رای داشت و آن هم رای خودش بود! حتی همسر این نامزد نیز حاضر نشد به شوهرش رای دهد. در موفق ترین میتینگ انتخاباتی او تنها شش نفر شرکت کرده بودند. وی در شهر دو میلیون نفری بورسا تنها پانصد و چهار رای به دست آورد. با این وجود آقای دیمیتراس می گوید که از نتیجه کار خود راضی است.

Eşiyle birlikte oy kullandığı sandıktan ona bir oy çıktı! https://t.co/QkA1fnSp5Dpic.twitter.com/LkRvrkFeTe

— Haberturk (@Haberturk) noviembre 2, 2015

شوخی هالوین کار دست بازیکنان بارسا داد

بازیکنان تیم بارسلونا به دلیل تغییر چهره و شوخی در جریان کنفرانس مطبوعاتی تیم ختافه اسپانیا ناچار به عذر خواهی شدند.

شب هالوین لوییس سوارز، جرارد پیکه، نیمار و چند بازیکن دیگر تصمیم گرفتند برای شوخی ماسک وحشتناک به چهره بزنند و با داد و فریاد به صورت ناگهانی وارد کنفرانس مطبوعاتی تیم ختافه شوند و حاضران را غافلگیر کنند. این کنفرانس به صورت زنده از تلویزیون پخش میشد. البته اینطور که از تصاویر بر می آید کسی از این شوخی عجیب غافلگیر نشد.

حیواناتی که قربانی دو هفته دستمزد شدند

یازده هزار تمساح و تعدادی شیر در هندوراس به دلیل خودداری کارگران از غذا دادن به آنها در حال مرگ هستند. تا کنون شماری از حیوانات از جمله چهل نوزاد تمساح تلف شده اند. کارگران خواستار پرداخت دو هفته دستمزد عقب افتاده هستند و تا تصفیه حساب حاضر نیستند غذای حیوانات را بدهند.

این مزرعه گوشت و پوست تمساح را به آمریکا صادر می کند و توسط خانواده رزانتال اداره می شود. دولت آمریکا یکی از اعضای این خانواده را به اتهام قاچاق مواد مخدر تحت تعقیب قرار داده و حساب های مزرعه را توقیف کرده است. آنها نیز از پرداخت حقوق عقب افتاده کارگران عاجزند.

پیش تر کارگران تهدید کرده بودند که دیگر سر کار حاضر نمی شوند اما با توجه به خطر حمله سارقان و کشتار حیوانات از تصمیم خود منصرف شدند.

برای اطلاعات بیشتر درباره این مطالب می توانید به منابع زیر مراجعه کنید

کتابفروشی آمازون

نامزد مستقل انتخابات ترکیه

شوخی هالوین بازیکنان بارسا

باغ وحش هندوراس

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدیو؛ سورتمه بازی هاسکی‌ها در سواحل شنی آفریقای جنوبی

ویدئو؛ مبارزه با کووید۱۹ در ونزوئلا از طریق شرکت در آیین معنوی

یادبود جیمزباندها در موزهٔ مادام توسو