در خبرها آمده بود...

Access to the comments نظرها
نگارش از مسعود سالاری
در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود…

اسرائیلی ها فیس بوک را به دفاع از خشونت متهم کردند

اسرائیلی ها فیس بوک را متهم کردند که به پست های فراخوان فلسطینی ها به اعمال خشونت علیه یهودیان بی اعتنا بوده است. بیش از 20 هزار اسرائیلی به کارزاری پیوسته اند که می گوید پست ها و کامنت های فلسطینی ها در فیس بوک و شبکه های اجتماعی دیگر افراد را به کشتن یهودی ها ترغیب می کنند. آنها به فیس بوک یادآوری می کنند که «قانونا و اخلاقا موظف به حذف» چنین مطالب و صفحاتی هستند.نظافت چیان ایتالیایی یک اثر هنری را به سطل آشغال انداختند

نظافت چیان ایتالیایی یک اثر هنری مدرن در یک موزه را به گمان این که آشغال است، به سطل زباله انداختند! این اثر هنری که کار دو هنرمند زن به نام های گلدشماید و کیاری است، «امشب کجا برقصیم» نام دارد و در موزه هنرهای مدرن شهر بوتزن بولتزانو در شمال ایتالیا به نمایش گذاشته شده بود.

خوشبختانه کارشناسان این اثر هنری را مجددا بازسازی کرده و سر جای اولش گذاشتند.

اثر هنری قبل از تبدیل شدن به آشغال:


اثر هنری تبدیل به آشغال شده:فرشی از گل در کویر آتاکامای شیلی

کویر آتاکاما در شیلی یکی از خشک ترین بیابان های جهان است. اما این هفته برسطح این کویر نمک، گل های بسیاری روئید. به لطف پدیده آب و هوایی ال نینو، در ظرف کمتر از 12 ساعت معادل هفت سال در این بیابان باران بارید و همه جا را غرق گل کرد.نعش کش یا خاویارکش؟

پلیس روسیه در بزرگراهی در شرق این کشور به یک خودرو نعش کش ظنین شد و ضمن بازجویی از آن نیم تن خاویار کشف کرد. این خودرو روز سه شنبه در خابارووسک در نزدیکی مرز چین به سرعت به شوی شهری در شمال در حرکت بود که پلیس آن را متوقف کرد. بیشتر محموله خاویار قاچاق در این خودرو در تابوت های خالی از جسد جاسازی شده بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این خبر به زبان انگلیسی اینجا را کلیک کنید.

منابع:

altoadige.gelocal.it

ekathimerini.com

informe21.com

www.usatoday.com

www.lavoixdunord.fr

www.haaretz.com

www.publico.pt

www.qiez.de

lenta.ru